Smutek německých fotbalistů po vyřazení ve čtvrtfinále EuraZklamaný Toni Kroos (v popředí), pro kterého se jednalo o poslední zápas kariéryMerinova (6) gólová hlavička, která nasměrovala Španělsko do boje o medaileMikel Merino (6) se prosadil hlavou v závěru prodloužení a poslal Španělsko do semifináleGólman Německa Manuel Neuer během výkopu od brankyRychlá taktická porada německých fotbalistů před začátkem prodlouženíEuforie německých fotbalistů po brance na 1:1Florian Wirtz se raduje z vyrovnání v závěru základní hrací dobyFotbalisté Španělska slaví Olmovu branku na 1:0Španělský kapitán Alvaro Morata objímá střelce úvodní branky Daniho OlmaUnai Simon (v černém) vychytal Kaie Havertze (7), jenž pálil slabší nohouDani Olmo se raduje z úvodní branky ve čtvrtfinále Eura s NěmeckemHlavní rozhodčí Anthony Taylor udělil stoperovi Španělska Robinovi Le Normandovi žlutou kartu Španělský krajní obránce Marc Cucurella (v červeném) odhlavičkoval balon před Leroyem SanémŠpanělský šikula Pedri (20) musel již v osmé minutě kvůli zranění střídatDani Olmo (v červeném) marně stíhá německé ofenzivní eso Jamala MusialuDomácí stoper Antonio Rüdiger (2) fauloval pronikajícího Olma, následoval přímý kop z nebezpečné pozice, Yamal ale branku netrefilNěmecký forvard Kai Havertz (7) se dostal k hlavičce z dobré pozice, zamířil však pouze do rukavic brankáře Simona