Letenští stylově oslavili návrat do elitní soutěže po 19 letech, kam se dostali přes tři předkola. V hlavní fázi Ligy mistrů zvítězili po 14 zápasech a poprvé od prosince 2003.
A bouřily nejen zaplněné ochozy, ale také VIP tribuna, do které zavítala i herečka Jiřina Bohdalová (vlevo).
Byl to právě nigerijský útočník, kdo krátce před pauzou zasadil rakouskému soupeři druhý úder.
Také třetí gól nesl Olatunjiho podpis. Čerstvě pětadvacetiletý útočník šel v 58. minutě sám na gólmana, přihrávkou ale našel ještě lépe postaveného Laciho: 3:0.
"Snažili jsme se jim nedat moc prostoru, aby si nevytvářeli šance. Ve druhé půli jsme byli mnohem lepší než v první. Skóre je zasloužené, protože jsme si vypracovali dost příležitostí," prohlásil po utkání střelec třetí branky.