A co teprve cele mizerne dočekřápe, ty predjeli o nekolik kol, Xiaomi za stejne penize ELrokfa 🙂 ackeleraci kolem 3 sekund. A verim, ze to nebude takovy nedodelek jako klumpy z rajchu. Ale az cas ukaze, zda SU1 predbehne v pokusech na lidech kramswagen s ID8 ID20 ID54254212, nebo lacinost od pohledu BMWracke i157 i 158 i214542121
Me se Nela libi, hlavne na tom videu jak zere naha psi granule.... kdyby si nasla poradneho chlapa (a ne sockoidniho starika), ktery by ji vycvicil a daval ji poradnou stravu, tak by takhle neblbla. Kazdy kdo choval vcely vi, ze kralovny se vylihnou pokud jsou larvy krmeny materi kasickou. Ti, co se cpou levnym sajzem a davaji mracouny, z tech se stavaji dezolati.
Video je fake,prave iranske video vypada takto: Odkaz 1
15
Sledujících
0
Sleduje
15
Sledujících
0
Sleduje
Tak snad se poslou do Ruska a sankce se na ne nebudou vztahovat, bylo by to skoda vyhodit. Urcite bych je ale prodaval s prirazkou, leciva vejce na trhu urcite nemaji.
1 odpověď