Celý svět je v šoku z počtu obětí po pádu letadla v Indii. Přibližně stejné množství lidí umírá každý den na straně Ukrajinců a dvojnásobné až trojnásobné množství vojáků agresora. Každý den, už čtvrtým rokem. Mnoho civilistů každý den k tomu, 3-4 letadla plná lidí každý den! K tomu stovky až tisíce zraněných! A svět je v klidu, dál se točí a válka běží!
To je ta Fialova bída. Ale co, ani statistická data naše dezoláty a Stačilovce nepřesvědčí. Věří jen Vidlákovi a ten když řekne, že se mají zle, tak to budou opakovat. Vždyť Rajchl s Okamurou to taky říkali a Šichtářová už předpověděla za posledních 20 let už sto padesátou totální krizi, která nepřišla!
Nevykládala nedávnou paní hlavní ekonomka slepence SPD za Svobodné Šichtářová, jak nám EU hází klacky pod nohy, abychom si kupovali drahou energii z Francie? Tahle prohlášení, která se nezakládají na pravdě a mají za cíl hospodářsky a reputačně poškodit naši zemi, aby pár tupcům zamotala makovice a dostala pár lajků a hlasů, ty zasluhují pouze opovržení. Zvláště od osoby, jejíž jediným programem je přivolávání nejrůznější krizí a šíření poplašných zpráv, už více než 15 let. Možná by stálo za to, tuhle ekonomku hnát k odpovědnosti, protože taková prohlášení skutečně naši ekonomiku poškozují, byť se to poškození nedá přesně kvantifikovat.
18
Sledujících
4
Sleduje
18
Sledujících
4
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Izrael umí usekávat drakovi jednu hlavu po druhé.
2 odpovědi