Kyberšikana.
Jaká nevyhnutelná tragédie.
Je totiž zákonem dáno že každý člověk, a zejména potom profesionální sportovec, musí mít účet na sociálních sítích, a být tak nutně vystaven tomuto nechutnému chování.
Je to opravdu k pláči.
Kéž by s tím zákonodárci něco udělali, a tenistky Noskova A Vondrousova tak nemusely ze zakona, denně, povinne sedět na Instagramu a číst tyto nechutnosti.
Myslete na to, až půjdete příště volit.
Volte stranu, která dovolí profesionálním sportovcům nemít účty na sociálních sítích, a oni tak budou moct zit klidně životy bez kyberšikany.
Za posledních 12 měsíců na Djokoviče bučelo publikum v:
Melbourne,
Indian Wells,
Monte Carlu,
Římě,
Paříži,
Londýně,
Paříži,
New Yorku,
Miláně,
a Melbourne.
Vyvodit z tohoto seznamu, že problém je na straně bučícího publika, je naprosto zoufalá mentální gymnastika, za kterou byste se měl stydět až do třetí generace.
Na Djokoviče bučí publikum po celém světě už dvě dekády jednoduše proto, že je to neurvalý, mstivý trouba, který se jedním koutkem mordy dožaduje respektu, zatímco druhým hraje publiku na housličky.
Bučí se na něj, protože se na kurtu neumí a nikdy neuměl chovat.
Neplést s hercem Djokokvičem, který se zjevuje okamžitě po slovech „Game, set, match." Ten je fenomenální, plný respektu a bez výjimky populární mezi tenisty i fanoušky.
Na Federera s Nadalem nikdo nikdy nebučel, protože, ač byli na první pohled taky absolutně plní nenávistí k soupeři a odhodláni pro vítězství udělat cokoli - ono, co si budeme nalhávat, být v něčem nejlepší na světě se bez brutální přemotivovanosti ani dokázat nedá - ale tihle dva pánové uěmli svou nenávist skrýt. Federer zhruba od dvaceti, kdy začal prostě hodně vyhrávat, a Nadal úctyhodně od prvopočátku.
Tihle dva se prostě nikdy nesnížili k tomu, aby si dali dlaň k uchu nebo ukazováček přes rty před 15 000 lidmi.
To je ten rozdíl. Proto se na Djokoviče bude, mimo Srbsko, bučet až do hořkého konce, a to nezávisle na tom, kde zrovna bude svojí sluníčkovou povahou obšťasňovat tenisové publikum ani kolik toho ještě vyhraje.
Co v tomto velmi pěkném článku chybí, je to, že oněm vládám je inflace zcela u zadnice, respektive inflace je pro ně žádoucím důsledkem celé této zvrácené šarády.
Vládnoucí třídě je jedno, kolik co stojí, protože vytištěné peníze si různě elaborativními mechanizmy rozdá mezi sebou.
To je to nejpodstatnější. Ti, kdo vám vládnou, pro peníze nepracují. Ti je dostávají od svých kamarádíčků. Vy jste tu od toho, abyste sklidili výslednou inflaci. Tedy dokud nezačnete defenestrovat.
Přednost zprava není ani top 10 největších nešvarů českých řidičů.
Konkrétně na parkovištích před supermarkety jsou nejotravnější dvě věci.
1) Parkoviště je místní komunikace (čti silnice) - Chodci na ní nemají přednost. Nelezou do ní bez rozhlédnutí, nemají rypák v telefonu a netváří se dotčeně, že jim auto nezastavuje. Stejně jako před normální silnicí bez přechodu stojí a čekají, než budou mít volno k chůzi.
2) Pokud se chystáte zacouvat do parkovacího místa, najedete doprava, dáte blinkr, a pokud je prostorově možné vás objet, tak necouváte. Stojíte s na blinkru a čekáte, až vás všichni stojící za vámi objedou. Stojíte a čekáte i na chodce, který vás obchází. Nemáte přednost. Nikdo nemá povinnosti za vámi stát a čumět, jak krásně couváte. Když jste dělali závěrečky v autoškole, bylo to první, co vás učili. Jakmile vám vytiskli řidičáky, je to první, co jste zapomněli. Nyní kvůli vám celá parkoviště stojí a čumí, než natřikrát zacouváte do čtyřmetrového parkovacího místa.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Žádná soudná firma nikdy nevrátí výrobu do USA, kde bude muset platit pracovní síle desetkrát více než v Asii.
A i kdyby se tak stalo, nebude tam mít z čeho vyrábět, protože na surovinách bude clo jako hovado.
Konec článku.
Děkuji za pozornost.