Údajně člověk
Tahle hranatá guma si asi trochu neuvědomuje, že v provozu není sám. Až ve dvou kilech bude s telefonem v ruce předjíždět méně zkušeného jezdce, který jede 130 a předjíždí stovkaře, protože neodhadne,že to co vidí v dálce není normální řidič, ale namachrovaný euroblb, jsem zvedavý, jak se bude vymlouvat.
Zkusím poradit. Přestal jsem cca rok a půl zpět. Rozhodnutí padlo bez návaznosti na cokoliv. Prostě jsem přestal po 25 letech kouření, posledních 10 let cca 40 denně.
Moje strategie byla jednoduchá. Rozhodl jsem se a potom jsem řekl všem,že už nekouřím. I těm, co to nezajímalo. Čím víc lidí, tím líp. No a kdo chce bejt přede všema za slabocha, že?
25let jsem kouřil, poslední roky cca 40 denně. Přestal jsem neplánovaně. Cestou z lesa v září 2 roky zpět jsem zjistil, že mám poslední 2 cigára. Nikam se mi nechtělo, tak jsem je doma dokouřil a řekl si, že přestanu. Byl to masakr, absťáky jak hrom. Mojí strategií bylo říci všem, že už nekouřím. I těm, co neznám 🤣
Styděl bych se za svou slabost, kdyby mě pak viděli opět kouřit. No a tak nekouřím a už mi to nechybí.
Údajně člověk
0
Sledujících
0
Sleduje
Údajně člověk
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Jsou lidi, kterých by mi nebylo líto...