Jděte se někdo podívat kolem 17 hod. na Háje. Skupinky vožralejch ukrajinskejch dezertérů, bordel , hulákání až na vyjímky ve vojenském věku. Jak je možné, že když Ukrajina krvácí, tak místo toho aby za ni bojovali se tady masírujou s plackou vodky v ruce. Je to o morálce, ale nikdo z nás tady přece tyto nové spoluobčany s takovými morálními vlastnostmi nechce. Jde jim jen o svůj prospěch. Polovina z nich nebude mít platné doklady, bo je ukrajinská ambasáda neprodlužuje. Zkus vyjet s neplatným, prošlým řidičákem, se nedoplatíš.
Jezdím jako řidič autobusu, ale 60 tis v čistém si vydělám jen v případě odpracování kolem 260 hodin, což je dost víc než standart. A naše firma ještě platí celkem dobře. Lidi nechtěj dělat, chtěj mít prachy a nedělat. A to prostředí, věčnýho věků smradu jako v cařihradu, se to nemeje a nepere hadry. Nejhorší sociální skupiny, samej vožrala, IQ v záporných hodnotách. Samozrejmě ne v šichni, chci doufat, že většina jsou normální. Ale kdo to ve 40 letech dotáhl na cestování mastnou tyčí nebude žádnej myslitel. Tak, že je to o čase stráveném v příšerném prostředí. To se většině nechce, radši si zažádaj o dávky.
Do Chorvatska nejezdím už 10 let možná víc. To radeji na motorce měsíc cestuji po Francii, Španělsku, Itálii a pod. Také to není levné, aspoň něco vidíš. A hlavně ne do Egypta nebo Turecka do turistického resortu a válet se tam u vody, nebo tě vemou na výlet zase jen do turistických oblastí, kde je spousta lidí. To by snad bylo lepší to Chorvatsko, kde znám místa co taky není tolik turistů. A když na Chorvatsko někdo nemá, ať jede do Horní dolní třeba na vysočině a nebrečí, že je to drahé., u nás je taky krásně.
Přitáhne do Prahy odněkud z Horní dolní ,třeba jako radní pro dopravu p. Hřib, a to se pak dějí věci! Ale na druhou stranu, Praha zase dotuje MHD ročně cca 25 miliardami, místo toho aby spravila silnice dodělala se infrastruktura. Vyhozené a prožrané prachy. Každý si má zaplatit co spotřebuje. No kdyby si do dopravního podniku nepustili lišku jménem Redl, asi ,by to stálo méně, ale bude to jen vrcholek ledovce.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Nevidím důvod, proč měly USA vše platit