Naštěstí zde máme Fialu a jeho pětikolku, pardon, nyní už jen čtyřkolku. Za 4 roky totiž budeme mít podle nejhoršího premiéra na světě německé platy, budeme mít už asi 3 letadla F-35, budeme mít několik BVP že Švédska, budeme mít kilometry nových dálnic a taky budeme mít rozestavěné jaderné elektrárny. Navíc se nás bude Rusko bát a Amerika s námi bude jednat jako s velmocí. Dále nám bude západ závidět, že nám Rakušan vyjednal nepřijetí afrických migrantů. A taky budeme jedinou zemí, které bude Ukrajina splácet svůj dluh, protože Péťa to garantoval, když jim půjčoval peníze daňových poplatníků. Takže nás čeká skvělá budoucnost, buďme v klidu.
Pan Novotný říká něco jiného. Nejhorší na světě jsou Češi, kteří si podle něho zaslouží jen to nejhorší. Trošku pravdy přesto tento člověk má, protože ukázka komunikace na sítích potvrzuje fakt, že každý Čech snědl šalamounovo houno a přes jeho názor vlak prostě nejede. Hrubé urážky jinak smýšlejících lidí jsou na denním pořádku, tak to prostě je. Smutná doba.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tak co, vždycky říkali, že zápasů je moc. Teď se budou moci soustředit jenom na ligu a určitě neztratí ani bod. Místo v letadle budou moci být na tréninku a pilovat hru. 😁