Váš demokratický režim provádí často spartakiády před místem kde se vydávají věci pro chudé.Ale ten pohyb není koordinován, měl by u toho být dirigent fialového orchestru ze Strakovky. Byla by tam větší sranda.
Proč v tom demokratismu toto nelze hodnotit jako vražda v dopravě. Mohl předpokládat , že svým nezodpovědným jednáním může způsobit závažný následek. Jó kdyby to byl dřívější nomeklautní káder, to by se něco i byť něděmokratického našlo, ale tak. Jděte se ...k šípku.Demokratééé.
V tom vašem disidentdemokratismu vám toho schází jako léky , doktoři, byty,chuť lidí pracovat,bezpečnost a další věci.Co vám však neschází je sprostota na každém kroku, servilnost a švindlovat a krást v tom jste přímo mistři. Každá doba má něco, i ta vaše švobodná.
9
Sledujících
11
Sleduje
9
Sledujících
11
Sleduje
Lidé jenom chtěli projevit lásku ke svému fialovému spasiteli, a on to nepochopil. Neměli Nuttelu sebou.