To co se posralo po revoluci už nedoženeme, není jak, musel by se stát zázrak. Dokola se tady střídají vlády, jedna se snaží být zodpovědná, což je nepopulární, druhá tak dlouho rozdává až to padne samo. Do toho česká zlomená nátura díky rokům 38, 48, 68. Od roku 38 jsme se už nikdy nebránili, stáhneme ocas a vydáme se snažší cestou, která většinou vede víme kam.Často si sám nadávám, že si s tím lámu hlavu.
Já si tak hrozně přeju ať už si Donald zbalí ty svoje hračky a odtáhne. Ať řekne narovinu, že má Ukrajinu mezi půlkama. Bude to furt lepší než je takhle tahat za nos. Ta šaškárna je nechutná včetně toho panoptika co má kolem sebe. V americe ruší veškeré aktivity spojené s Ukrajinou , ale furt se tváří, že něco řeší a na konec řekne Vladimíre ten útok byl špatně načasovaný. Je čas říct americe pápá, aspoň na nějaký čas, bohužel. Tohle je pod úroveň.
Nikdy žáden mírový plán neměl. Jeho jedimý plán je rozvrátit Evropu a odklonit Rusáka od Číny na svou stranu. Akorát to chce dělat nenápadně, proto ta šaškárna kolem. Proč myslíte že se obklopil takovým panoptikem ? Rozumný Americký republikán by ho v tomto nepodpořil. O míru na Ukrajině nikdy ani nrpřemýšlel.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Musím konstatovat, že od pana brankáře je to v dnešní době hrdinství, bohužel.