Rychle pryč s těmi bláznivými fanatiky, příště zakážou třeba kočky a já mám kočky rád.
Mimochodem, kde co zakazovat je hlavním symptomem totality.
To o čem si myslíme, že nás ohrožuje zakážeme, protože jme neschopní a nedokážeme se s tím vypořádat demokraticky.
Skoro mi to připadá jako definice současné vládní skvadry.
Stem které ještě před časem vesele přispívalo USAID, s pravdoláskařským Šídlem ve vedení nevěřím ani exkrement.
Dle komentářů zde, soudím, že je tu spousta nepřejících.
Ale nás přejících zůstává pořád dost a vaše bláboly na tom nic nezmění. Hádejte koho budu volit a klidně si můžete oprašovat Lžialu, to je vaše rozhodnutí.
Nám co respektujeme tu původní formu demokracie to nevadí, i když nerozumíme tomu, proč se chcete zničit.
A představte si, že ani nemám auto a nebude-li to nutné, nikdy si ho nekoupím.
Kašleme na tyto žvásty a volme motoristy, mimo těch důležitějších věcí i proto, abychom takové bláboly už nemuseli číst.
Kdyby si ti liberální posluchači veřejnoprávní provládní TV běs a čtenáři těchto liberálně ordinérních pisálků, zjistili relevantní informace, četli bychom tu jiné věci.
Anebo vlastně nejspíše ne, koho zajímá nějaká pravda.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tak je demokraticky ukončeme, ty EU patolízaly i s jedovatým hřibem.