Pracující důchodce.
já se na fotbal ,když komentoval Bosák nedíval. Urážel mě jako bývalého sportovce , Vím co je dřina ve sportu na reprezentační úrovni. Kritizovat můžu jen, když jsem, nebo byl lepší. Většinou výkony odpovídají platu. Pokud by hráli, jak si je Bosák představoval, hráli by ve slavných klubech, jak to někteří dokázali. I on je placený nad rámec svých schopností. Jsou lepší komentátoři a přesto nekomentují. Proč.
Při debatách se směji. SPOLU straší a hlásá, že ANO bude vládnout s SPD či s podporou komunistky. A s kým chce vládnou SPOLU a STAN . Ani s Piráty nedosáhnou většinu. Piráti prohlásili, že k nim vstoupí pokud budou moci politicky vydírat.
Bohužel, když pravice se stala levicovou zelenou a ODS už vlastně není, tak má šanci ANO sice zvítězit ,ale ne většinově. Vládnou bude moci pokud ukáže, že ovládá politiku. Na rozdíl od politologie. ( politologie je multiparadigmatická a multidisciplinární společenská věda o politice, politické teorii a mezinárodních vztazích, původně sociologie politiky.) A přesto si myslím, že tady pan profesor chyběl ve škole a teď je to hrůza co předvádí. Nechci pomyslet na to co učil. Mohl by se přidat k Ševčíkovi, jako protipól. Výsledek ale stejný.
Senátorka Němcová obdržela brožuru od komunistky . Rozčílilo jí to tak, že ji v pořadu živého vysílání vztekle hodila do dekorace. Chování bylo nevhodné senátorky, ale ukazuje to co volíme. Už to není politika pro lidi, ale osobní osočování. Sice bych také nepřijal knihu o komunistky, ale strana je dle našeho práva demokratická. Paní Němcová mohla za tu dobu, co je ve funkcích se postarat o to , co teď demonstrativně ukazuje, Já se jen ptám . Kdo vzkřísil KSČ paní Konečnou. Je to tato vláda. Další slova jsou zbytečná, pokud má neparlamentní opozice při 2 % , dnes 6 % tolik prostoru v ČT. Kde jsou zelení a jiné strany. Veřejně právní televize tímto zapadla do bulváru, za naše daně a poplatky.
ta zelená, husí kůži vyvolá. Volání , aby přitvrdil? Proto ho každý volil! Když vyhrál změkl. Sociálka bují, daně zvyšují, Sliby ODS pro SPOLU neplní Inflace, i když klesá skokem, utekla. O energii nemluvím . Zvýšení průměrné mzdy chlubí se, ale míň si za ni koupíme. ,To málo co se nepovedlo , stavební zákon, Dukovany miliardy stojí. Co se daří ? Zvětšováním ministerstev a zlatých odměn, o kterých si pracující člověk může nechat zdát,
Vše je růžové co se samo vyřešilo SPOLU v hruď se bije, Vše STAN zastřešuje ,s klackem u nohou připraven,
Jako volič ODS už nemám co říct. Kam jsme se to dopracovali SPOLU. Vybereme si Pazderkovou, která v Survivoru nezabodovala a víme proč. Teď má přitahovat voliče. Mě odpuzuje a to co Fiala předváděl při zahájení voleb s patolízaly v přímém přenosu na ČT 24, ( za to platím poplatky?), tak se omlouvám Ein Keseel Buntes , že jsem ho kdy kritizoval. Myslím si ,že SPOLU hledalo něco , jako má STAN Danuši. Povedlo se ještě povýšit politickou negramotnost a spojit ji s komičnem doslova a do písmene. Jen ještě přemýšlím ,kolik se ksichtíků bude opakovat v záběrech v jednotlivých městech. Autobus se do záběrů nevejde.
Opět je vidět, že jeden je žalován, ale druhý to může. ANO šikovně využilo zahraniční hodnocení a dalo poznámku, jak k tomu dospělo. Někteří nechápou nezjišťují, ale hodnotí. Já jim říkám patolízalové.
Vláda také využívá zahraniční hodnocení, Nevysvětluje , ale jak se k tomu dospěje.
Při podrobném zkoumání i s průměrným IQ člověk pochopí , že si z nás dělá srandu. ( nechci připomínat plakát spojení Babiš -Putin)Jen patolízal a je mě jedno z jaké strany, stojí za názorem , který ani nechápe, či neví o co jde. Nemluvím o jiném názoru levice - pravice. Dnes se to nepozná. Debaty bývaly o argumentech a lidé si vybrali podle svých schopností. Dnes debata je jen o přerušování názorů, aby zanikla podstata. Lidé se rozhodují dle toho jestli podporují sociální stát nebo kapitalistické zřízení. Já žil polovinu v obou. I přesto, že se pravice vytratila jsem pro to, aby byl každý zodpovědný sám za sebe dle svých schopností a stát měl nastavené spravedlivé sociální pomoci. Vyhrávají šmejdi. Dnes pracující pomáhají těm co můžou změnit sociální postavení. Dnes pracující platí neschopné úředníky vlády. Zvolení poslanci neřeší stát, ale sami sebe. Zejména paskvily v zákonech, rozhodování soudců a neviditelné policie ukazují stav státu.
Ještě jednu poznámku. Podpora zbrojení ano. Rusové vyhrožují a věřte oni jsou schopni jít dál i když budou o vodce a chlebu. My se bolíme přijít o maso. Přesto tak, jak se utrácí miliardy bez koncepce, která se změnila, a bez vojáků, nemají můj souhlas.
Ti Rusáci jsou divní. Drony z Iránu, Munice a vojáci z KLDR, elektronika a finance z Číny,
Takže podle jejich rétoriky jsou potencionálním cílem Ukrajiny.
Západ je také divný. Je mu vyhrožováno atomovkou a přesto Rusko a jeho spojence totálně neizoluje.
Asi jsem divný i já, když souhlasím s vojákem Ukrajiny. Když odpověděl na Hadím ostrově Ruské válečné lodi , Ruská válečná lodi jdi do pr....´´ a já dodávám, že i ty Lavrove s Putinem.
Co naše bezpečnostní složky. Vše je v pořádku? Žádná propagace současného, či minulého fašismu , Ruska, Putina? Žádné poplašné zprávy? No, nejsem si jist, že tomu tak je. Pan Pospíšil přeci vidí vše, ale teď bude s partnerem chovat , tak asi ho to nezajímá. Není to ohrožení politiky TOP, Vyhrožování politiků Ruska Evropě nikdo nenapadá u soudu. Poplašné zprávy si vykládáme , jak se potřebuje. Hlavně, že za vše se schová naše veleúspěšná domácí politika. Do voleb voliči dozrají a pochopí , že my Pětikolka jsme nejlepší . Kdo je proti, ten a nevěří, šíří poplašnou zprávu.
Rusko vyhlásilo příměří na Velikonoční svátky. Zaútočilo na civil, ještě více, než jindy.
Teď se bojí ,aby jim sirény nenarušily vojenskou přehlídku, legitimní cíl války.
Ukrajinskou armádu Američani zastavili, při možném dobytí území zpět ,protože Rusko vyhrožovalo jadernou zbraní. To pomohlo Rusku se vzpamatovat a zajistit si posilu KLDR , Iránu atd Při jednání o míru byla podmínka úspěchu vykázat ukrajinskou armádu z Ruského území. To se povedlo za pomoci Maska , když dával data Rusům, kde se nachází ukrajinští vojáci , kteří následně byli ostřelovány.
Vyhrožování Ruska funguje a svět se bojí. Moskva by si uvědomila ,že je ve válce.
Pochroumala by se pověst celého vedení a přátelé na oslavě. Zejména Čína, by asi měla problém. Brala by to jako napadení hlavy Čínského státu?
Odvážilo by se Rusko skutečně použít atomovku?
Zelenky je sám , aby se rozhodl a riskoval. Nemyslím si, že by byla horší současná situace na bojišti. Bojím se, co na to Čína. Američani atomovku shodili. Proč né Rusko, když bude prohrávat!
Na začátku války jsem se nebál. Dnes nevím. Sankce jsou pomalé, aby si Rusko uvědomilo izolaci. Stále hospodářky žije a sankce byly výsměch, jako nemoc Putina.
A já myslel, že se mluvím o kvalitě školství. profesora Klause spíláte . Nezapomněli jste též na vysokoškolskou pedagožku pí.., Nerudovou? Jediná pravda je , že nebýt dohody, tak spojenecká vojska osvobodila i Prahu a nezastavila se na demarkační čáře. Kromě Západních Čech osvobodila Československo Rudá armáda.
,,Chci jednat z pozice síly , protože mě to svět dovoluje´´.
Nechápu Putina a jeho poradce. Pokud chce země připojené k Rusku světově uznat, tak musí změnit Ukrajinskou ústavu. Zelenskyj je v pasti . Nemůže jen z pozice prezidenta souhlasit , Byl by vlastizrádce.
Rusko by mělo umožnit zastavením bojů a to totálně bez porušování linie a umožnit volby. Nový parlament musí změnit ústavu a uvolnit možnost k případné změně. Pokud né bude se válčit. A později to nebude jen na Ukrajinském území, dokud se jedna strana nezhroutí.
Putin to má stejné , nemůže ukončit válku , aby skončila ústupkem. Buď bude po smrti hrdinou , opěvovaný jako Putin Veliký nebo vypadne z okna. Třetí možnost je ekonomický. Zhrocení Ruska ekonomicky dle chování USA asi nepřipadá v úvahu. A Čína si v klidu vyčkává.
jak není jisté? Nemáme zapomínat na historii a poučovat se z ní. A i dnes je vidět , že ustupování zlu se nemá pro pohodlí , když můžeme od začátku. tomu zabránit,
Před 90 lety obětovaní hrdinové . Dnes obětovaný pro agresi. Tomu čemu dříve bránili dnes sami provádějí, Tak co myslíte mají právo? Dnes nemají! Je to, ne poklona obětem , ale výsměch naší společnosti. Demokracie a svoboda prohrává před násilím nedemokracií a nesvobodou.
At mají jakoukoli rétoriku , nemají právo vstoupit na území EU.
Nikdy jsem nevěřil heslu , že ,, Láska zvítězí nad lží a nenávistí.´´
Tak jako nevěřím , že společnost může dosáhnout komunismu. Nejsme naprogramovaní roboti z různým stupněm schopností a jejich kombinacím.
Souhlasím , že ukázka nenávisti k západnímu světu, nebrání používat západní výdobytky k vlastnímu pokroku. Vlastně používají je zpět v boji proti svobodě a demokracii.
Rusko porušilo vše, co je dnes možné. Pro jediný cíl Krym. Bez odporu světa si rozšířilo apetit o dobyté území. Tehdy stačilo pronajmout Rusku Krym na sto let. Místo toho se za pomoci USA válčilo. Velmoci Čině to otevřelo možnost napadení Tchaj-wanu . USA třeba Grónska. Trump má pravdu v tom, že na místo politiky roznětka. Ze strachu s vyhrožování jaderné bomby se válka udržovala. Odnášejí to civilisté Ukrajiny. Zelenskyj je jediný, kdo dal vše své všanc. Očekávalo se že Putin zdravotně nevydrží ani den a on stále bojuje už 9 let a poslední 3 roky se směje. Evropa stále jedná. A Trump pro domácí politiku se nechává i zesměšnit. Bohužel směšný je jen pro své hulvátství . Zelenskyj by ho poslal do háje , ale potřebuje data rozvědky. Bojíme se atomovky a RUS to ví. Dle toho se chová.
Pracující důchodce.
2
Sledujících
1
Sleduje
Pracující důchodce.
2
Sledujících
1
Sleduje
Dobře se najíst, to má asi každý rád. Ale splnit 2% na zbrojení nákupem kuchyně, která neexistuje, se těžko obhajuje. Vyvstávají pochybnosti o utrácení peněz daňových poplatníků. A cena ukazuje na nestandartní vše okolo. Policie, poslanci, senát mají zase co řešit. Jen paní Černochová a vláda jsou v klidu. To není tunel ,rozkrádání, to jsou jen odkloněné peníze. To není trestné? Asi ne , když ministryně Černochová neskáče , jako když utrácí