No a čekal snad někdo něco jiného než nepoužitelný nesmysl za peníze daňových poplatníků? Vždyť jde vždy o to samé někomu za cizí peníze přihrát zakázku která je bez jakékoli zpětné odpovědnosti , natož postižitelnosti.
V blansku jsou specialisté na semafory řízené kruhové objezdy . Již v minulosti tu byl takový a dnes tu je zase kruháč s červenými blikajícími světly" stuj jedou hasiči"
Opravdu tyto světla nejsou vidět a kdo to nezná , ten se dívá jinam než na semafor
Za tuto cenu mám přistavěnou nádrž na 4,5 kubíku vody a mám čím zalévat . Tohle je jenom vsakovací díra vhodná jen k podmáčení svého nebo sousedova pozemku.
Prosil bych nějaký smysluplný článek a ne jen bláboly.( deštový záhon a jímka nejsou srovnatelné- každý má jiný význam)
Převody jednotek , to je pro mládež problém. Místo litrů, tam mají být kubické metry , nebo tuny . Ale jinak bych takový motor bral 80 MW za kanystr nafty . Jinak to je výkon jednoho soustrojí na Orlíku.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Přece bych tomu zelí neudělal něco tak hroznýho . Na tohle se dívat 24h denně není možné.