A co?? Tohle si nic jiného nezaslouží.Je to sprostý vrah a i já ho nenávidím.Lidé se vztekají kvůli tomu,jak směšný trest mu hrozí.V 16 letech není žádné děcko.Koukněte na USA.
Už dříve jsem nad tím uvažoval,že si pořídím nějakou obrannou věcičku a asi to uskutečním.Je dobré být připraven a taková monstra,i když ani zbrań nemusí nic vyřešit,když útok přijde ze zálohy.
Tohle nejde nijak zastavit.Tihle konšelé mají tu výhodu,že jsou prostě na těchto postech a vzájemně se podrží.Nic jim nebrání v tom,si penízky nedat.Nikdo se v tom vrtat nebude.Prostý lid si zanadává a jede se dál.
Policie vše chytit nemůže,to je pravda,ale když už takového vraha mají,tak má být řádně potrestán a ne že mu HROZÍ 10 let.To je totální pohrdání lidským životem a výsměch pozůstalým.Kolik by dostal v USA pane ministře? Taková zrůda musí z lidského kola ven.
Tak zatím otřesný fotbal.Plzeň spoustu nepřesností.Namlsal jsem se včera zápasem Real - City....tam jsou vidět fotbalisti.Tady mi to připomíná tak krajský přebor.
Takže je mladistvý....první polehčující okolnost.Proklepne ho psychiatr a možná zjistí nějaký problém v dětství.....druhá poluhčující.Pak někdo řekne,že náprava bude možná....třetí polehčující a možná to byl synáček někoho.Pokud zabíjel náhodně,je to magor a zavřít na 30 let.
Ani to celé nečtu.Co dělají tak NADSTARDANTNÍHO,že musejí mít tyto odměny? Tady je vidět.jak si naše honorace přilepšuje a nikdo na ně nemá.Vždyď podle nich je to normální.
Já jsem Trump a kdo je více? Tak nějak bych ho charakterizoval.Není to tak dlouho,co na nějakém jednání hrubě odstrčil nějakého politika,který stál před ním,aby se dostal do první řady.A nahodil ten svůj přiblblý výraz.
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Vysavač na baterky ne.