undefined
Vyhledat
Osobní menu
Seznam.cz
Hlavní stránka

Hana Radostna

0
Sledujícich
0
Sleduje
Příspěvky4Příspěvky a odpovědi4Líbí se89
  • Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    Hana Radostna
    Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    komentoval
    Před 1 měsícem

    Pláču, je to pecka

    NOVINKY.CZ
    Jaromír Nohavica, niterné odhalení. Dokument o jeho životě avizuje rapová píseň
    Patří k nejdůležitějším postavám české folkové scény, miluje ho jeho publikum a jeho písničky se hrají v médiích i u táborových ohňů. Má však i spoustu odpůrců, kteří nesouhlasí s tím, jak se k různým věcem ve svém životě postavil. Již 28. srpna by ale mohlo být v mnoha z nich jasněji. V kinech bude mít premiéru filmový dokument Jarek. Nyní ho předznamenává pro Nohavicu poněkud netradiční rapová píseň Já už jsem tu byl. Ve své klipové podobě nabízí malou vizuální ochutnávku z dokumentu.
  • Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    Hana Radostna
    Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    komentoval
    Před 2 roky

    Tak a je to tady, dlouholeté spory a soudy, teď to nařídí a je to :-(

    MEDIUM.SEZNAM.CZ
    Privatizace Budvaru může zachránit český kapitálový trh
    Poslední existující národní podnik není tím největším českým pivovarem a upřímně ani tím nejlepším. Na vaření piva, ač jsme pyšným národem pivařů, není strategického vůbec nic.
  • Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    Hana Radostna
    Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    komentoval
    Před 3 roky

    Dobrý den, jak to je, když, zemřelý byl mužem matky, synovi matky dal příjmení, děti vlastní neměl, poslední roky se o něj intenzivně staral syn se svým synem, závět není. Děkuji

    EPENIZE.EU
    Kolik z dědictví musí dostat děti? Jak je lze vydědit
    Je přirozené, že při dědění jsou potomci zemřelé osoby zvýhodňováni a chráněni povinným dílem. Musí vždy dostat alespoň minimum, které stanoví zákon. V našem případě občanský zákoník. Kolik tedy děti musí dostat z pozůstalosti? A jak některého z potomků vydědit? Na to se dnes zaměříme!
  • Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    Hana Radostna
    Hana Radostna

    0

    Sledujících

    0

    Sleduje

    komentoval
    Před 3 roky

    Neuvidím a jsem za to ráda

    NOVINKY.CZ
    Potvrzeno. Gayové se v Popelce nakonec budou líbat
    Kauza gayů v norské pohádce o Popelce je u konce. Do českých kin půjde 23. prosince film ve stejné podobě jako v Norsku, tedy s gay polibkem. Český distributor znovu připomněl, že film nijak neměnil, obdržel ho od producentů ze zahraničí.
  • Kariéra
  • •
  • Nápověda
  • •
  • O Seznamu
  • Ochrana údajů
  • •
  • Reklama
  • Smluvní podmínky
  • •
  • Vývojáři
Copyright © 1996–2025, Seznam.cz, a.s.