Vůbec bych ho nepeskoval. Tu roli mu někdo přisoudil, žeby tréner ? Měl zasáhnout. Za mně obvykle tvoří hru Červenka, který tím ze své obvyklé role vypadl, když to na sebe vzal Pasta. Nebudu jmenovat, ale hra obránců, byl největší rozdíl mezi našimi a švédskými. Někteří už a jiní ještě nemají na to být oporou. Ale s charakterem, jak se hráči prezentovali jsem spokojený. Dali co v nich je.
Smutné, hory miluji a v tak mladém věku umřít na horách, v ne příliš vysokých, nebo extrémních horách muselo být něčím, pro mně nepochopitelným. Po šedesátce jsem byl i nad 3000 m.n.m., a to nejsem velký sportovec. Jestli přecenil svoje síly a selhalo srdíčko, je možné. Poučení, je potřeba dobře znát svůj zdravotní stav. Nepřeceňujme svoje síly. Úpřimnou soustrast.
Samozřejmě paní má právo na svůj názor. Pokud nechtěla z pro mně nepochopitelného důvodu sdělit, kde ta restaurace je, mohla alespoň sdělit, kde je ta dobrá restaurace, kde se tak dobře a levně najedli. To by určitě danou hospůdka potěšilo, taková kladná reklama. Jinak si musím pouze myslet, že je ten článek k ničemu. Jedině že by ji něco vedlo k tomu hanit Moraváky. Dobří a špatní lidi jsou všude, nebo se potřebujeme rozdělovat ?
Pan Petržela, se vlastně postavil na stranu Medveděva, který vyhrožuje Haškovi smrtí. Ani slovem se nevyjádřil, že v RuSSku je propaganda války při hokejových utkáních. Nikdo nespochybňuje hokejové kvality ruských hráčů, ale jejich morální, včetně Ovečkina, jsou nulové. Pan Petržela si může být jistý, že žádný státník ČR mu nebude vyhrožovat smrtí. Gamblingu zdar, pane Petrželo.
Co člověk to názor. Ovečkin jako člověk pro mně nikdy nebyl jako vzor, ani před 20ti lety. Jako sportovec, určitě dosáhl nesporných úspěchů. Záleží na každém, které části jeho osobnosti, kdo dá svoji prioritu. Hokej miluji, je to za mně nejlepší kolektivní sportovní hra. Ale neumím oddělit jeho životní a sportovní postoj. Necítím vůči němu nenávist, ale ani obdiv. Je mi lhostejný, protože jakýkoliv rekord, neznamená víc, než život jako takový. Vždy posuzuji sportovce komplexně, jako osobnost, pane novináři. Tak do mně, za můj názor.
Ti, kteří vyvolali válku v Evropě po 69 letech (Krym 2014), obviňují Evropu z toho, že se chce bránit a zbrojí právě kvůli nim. To, že vraždí odpůrce z vlastní země, pronásledují je i v zahraničí a tam taky vraždí, berou to jako právo na obranu. Fašismus byl ve Španělsku, Itálii, Německu, teď se nastěhoval do komunistického Ruska. Mráz vychází opět z Kremlu.
Bylo by fajn, kdyby kritici článku napsali, jak oni si představují demokracii. Jednoduché odmítající komentáře vypovídají o tom, komu straní. Ani demokracie není dokonalá, ale určitě lepší než jakýkoliv autoritářký stát. Všude kde vládne dlouho jeden "vůdce", se projevuje autoritářství. Ani ve fabrikách není obvyklé, aby jeden ředitel šéfoval 10-15 let. A Orbán, za mně, je jednoznačně autoritář, který sešel z cesty demokracie.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Za mně Krejčík 4, Ticháček 4, Kundrátek 3, Kondelík 4.
1 odpověď