Pokud pětikoalice ztácí voliče, je to hodnocení její práce, ale i toho, jak se k voličům chovají.Arogance a elitářství ještě nikdy obyčejné lidi neoslovilo, našim politikům chybí trocha pokory a úcta i k obyčejným lidem.Inteligentní politik by se nad sebou zamyslel a zajímalo by ho, kde udělal chybu, že nechtěně přihrál hlasy opozici. Primitiv hledá vinu u voličů a vazbách k minulému režimu. Přeju politikům, aby konečně prozřeli a sestoupili na zem, aby alespoň z dálky viděli starosti obyčejných lidí, možná je potom pochopí.
Doporučila bych rodičům si zjistit od lékaře veškeré dostupné informace o vakcíně. Pokud bych věděla, co vím teď, nikdy bych
dceru naočkovat nenechala. Jen pro větší osvětu všech existuje asi 100 druhů papilomavirů, z toho pro člověka je 21 nebezpečných a vakcína funguje jen na 3 nebo 4 z těchto 21.
Myslím, že každý občan pochopí, proč není možné navýšit důchody dle zákona, hold když není z čeho brát, tak se smíříme s málem. Jediní, kdo to nechápou jsou naši studovaní zákonodárci, kteří si za špatně odvedenou práci odlasovali navýšení platů.Je mi z toho smutno, oni první by měli jít příkladem a platy si snížit.
Tak tomu vyjádření pana Fialy nějak nerozumím. Poslední 3 roky se zákonodárcům platy nezvyšovaly, takže vlastně říká, že minulá vláda se snažila šetřit a nezatěžovat víc státní rozpočet a teď, kdy zadlužení státu roste , tak si odhlasují zvýšení platů? Zajímalo by mě, o jaký jiný mechanismus jde, jsou placení z daní daňových poplatníků a pokud by se jim platy nezvýšily, mohla být jistě nemalá ušetřená částka použita na něco smysluplnějšího. Kdyby šli příkladem a nezvyšovali si v této situaci plat, věřím , že by ve společnosti panovala smířlivější nálada.
Dokument jsem neviděla ani nikdy vidět nechci. To málo, co jsem od těchto dvou slyšela mi bohatě stačí, udělali dobře, že odešli z Anglie. Potvrdili svým chováním, že se do královské rodiny nehodí, chybí jim úplně všechno, co královskou rodinu ctí a dělá je vyjímečnými. On asi každý neustojí přísná pravidla, které dodržují. Celý život královskou rodinu obdivuji a smekám před ní, že zatím všechnu tu špínu, kterou na ně ti dva kydají, ustáli s noblesou. M+H doporučuji, aby si našli důstojnější způsob obživy.
Myslim,že by stálo za úvahu volit tentokrát opačné pohlaví, mužská část populace měla 30 let na to, aby se předvedla, zdá se mi, že nikdo úplně neobstál, chtělo by to kandidáta, který by důstojně zastupoval tuto zemi. Minimálně jedna kandidátka by stála za úvahu, jen nevím, zda je to v naší zemi reálné.
Myslím,že takové individum, je špatným příkladem pro všechny mladé sportovce, jeho nabubřelost a arogance nezná mezí. Poslední tečkou bylo to, jak se zachoval k postiženému chlapci na stadioně,už si nepamatuju, co to bylo za zápas, to nemůže omluvit nic. Nevím, kde se stala chyba, jestli při výchově nebo neunesl svou slávu a začal si myslet,že je víc než člověk. Bohužel celý svět i ten sportovní je jen o penězích a nějaký charakter a sportovní chování je až na posledním místě.
Pokud někdo chce zjistit, jak je na tom po prodělaném covidu, měl by si protilátky nechat zjistit a nespoléhat, co se kde píše. Já po 3 měsících po mírném prodělaném covidu protilátky 650, po 5 měsících čistá 0. Sousedka po 3 měsících po prodělaném covidu s vážným průběhem protilátky 0. Nyní 6 měsíců po očkování byla znovu pro zajímavost na protilátky a po očkování protilátek přes 800. Jiní z mého okolí rok po prodělaném covidu stále přes 1000 protilátek. Každý jsme holt originàl a reagujeme proto jinak jak na covid, tak na očkování, na nějaké články bych nedala, když je tu ta možnost, zjistit, jak na tom jsem.
Chtěla bych strašně moc poděkovat všem neočkovaným, že díky nim jsme nedosáhli na kolektivní imunitu a těm ostatním, kteří svým laxním přístupem k situaci zabírají v nemocnici lůžka jiným pacientům, jako třeba mé tetě, které bylo odborným lékařem doporučeno okamžité odstranění štítné žlázy, kvůli spornému výsledku,protože se dříve léčila na onkologii .Bohužel jí bylo řečeno, že neobjednávají. V Břeclavi nemají místo kvůli covid pacientúm, termín také nedostala, možná příští květen. Přeju všem těmto neočkovaným, aby si zažili půl roku taky takové nejistoty a nervů ať už se bude jednat o zdraví jejich i jejich blízkých.
Myslím, že už je pozdě na nějaké argumenty pro odpůrce očkování, čím víc argumentú pro očkování uvedete, tím víc jsou proti. Myslím, že i ta kampaň, kterou teprve spustí, je špatně nastavená. V kampani spíš měli vystoupit rozhořčení zdravotníci, kteří o tyto covidové pacienty pečují,( ono není nic horšího, když je vám zle a víte, že o vás pečuje naštvaný zdravotník) nebo měli oslovit lidi, kteří kvůli těmto covidovým pacientům trpí bolestmi, protože jim už zase museli odložit například výměnu kloubu. Někteří budou zase argumentovat, že na JIP končí i očkovaní, ikdyž bylo již nesčetněkrát uvedeno, že se jedná o pacienty se špatnou imunitou, např. po transplantacích.
Dcera studuje předškolní pedagogiku, chodí na praxi do školky .V dubnu covid prodělala(měla horší průběh než my dospělí), nyní už je i očkovaná a přesto se chodí před praxí testovat, někdo hold udělá pro sebe i druhé maximum a někdo bude pořád jen remcat, protože má z očkování strach a nebo je sobec. Každý by měl mít strach hlavně z covidu, nikdo neví, jak se na našem zdraví prodělaná nemoc projeví v budoucnu, ale každý přesně ví, jaké následky na zdraví bude mít očkování.
Přidávám jeden poznatek z vlastní zkušenosti, že očkování funguje a není pravdou,že by mladí měli lehčí průběh nemoci než starší ročníky. Po prodělaném covidu nejhůře dopadla dcera(17) půl roku po covidu stále dušnost při zátěži a stále bez čichu. My s manželem o generaci starší téměř bezpříznakový průběh, rýma ,únava. Nechtěla bych zažívat znovu tu bezmoc, kdy se vám dítě dusí a vy nemůžete nic dělat. Proto jsme se všichni naočkovali a očkování zafungovalo, u dcery ve třídě se objevil covid(tentokrát byly příznaky podobné jako u střevní chřipky), všichni neočkovaní, kteří přišli do blízkého kontaktu s nakaženou se nakazili, všech 5, kteří jsou očkovaní,covid nedostali a to byla dcera 4 hodiny v úzkém kontaktu s nakaženou. Všichni zůstali doma na distanční výuce, je to už víc než 10 dnů a my pořád ok. Za mě očkování funguje, ikdyž s odstupem času asi účinnost klesá, proto mohou onemocnět i očkovaní, kteří se očkovali třeba před půl rokem.
Přeju všem hezký den. Málokdy se zapojuju do diskuze, ale musím taky přidat svůj názor. Netušila jsem,že máme v této malé zemi tolik lékařskych odborníků a viroligů. Každý ví nejlíp , co v této situaci dělat, udává 100 důvodů, proč se neočkovat, ikdyž v oboru virologie nepracuje. Myslím,že bychom měli dát na radu odborníků z lékařského prostředí, kteří ví o problému víc, než my ostatní. Vždyť kuchařce, automechanikovi, podnikateli či úředníkovi taky žádný virolog neradí jak navařit a co by bylo nejlepší pro jeho auto, protoze to nechá na odborníkovi (to platí pro všechna zaměstnání, nejen pro ty, co jsem uvedla) .Kdyby takhle každý uvažoval a nenechal se očkovat, tak tu máme doteď černý kašel i pravé neštovice. To ,že se někdo nechce očkovat , je hodně sobecké vůči očkovaným,kteří do toho šli i hlavně kvůli tomu, aby se život vrátil co nejdřív do normálu. Věřím odborníkům , proto myslím, kdyby byla proočkovanost vyšší než těch 56% co teď máme, bylo by nemocných daleko míň.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nejvíce asociální vláda po revoluci.