Obranná strategie EU byla založená na pevném svazku s USA. To se dnes hroutí. EU je nucená si zajistit obranu sama. USA jsou za oceánem. My máme Rusa za humny. Co z toho plyne? EU musí počítat s dobrovolným federativním uspořádáním ochotných států a obranou. Dosavadní volný svazek EU je proti Rusku nedostatečný. Rusové zde mají spojence.
Konflikt trvá dva roky. Jak je možné uchovávat těla zabitých rukojmí po tak dlouhou dobu? Hamás ve válce takové prostředky určitě nevlastní. Tudíž je teměř nemožné, aby dohledal všechna těla.
Laická rekapitulace: Zajato bylo cca 300 rukojmí izraelců. V následném konfliku bylo zabito více než 50 tisíc palestinců. To nestačí? To je realita!
Motoristé
Předseda strany Motoristé Macinka je donedávna bývalým zaměstnancem politického institutu Václava Klause. Klaus chtěl získat opět vliv na politickou scénu. Prostřednictvím syna založil Trikoloru. Nevyšlo mu to. Prostřednictvím svého zaměstnance Macinky uspěl. Prognostik Klaus je šedou eminenci této strany. Prognostici byli vyškolení v Moskvě .( 1984) Nový ministr zahraničí Turek ,nominovaný za Motoristy, tak bude mít jistě dobré konexe v Kremlu tak jako Klaus a Zeman.
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Klaus chtěl ovlivňovat politiku pomocí syna a Trikolory. Nepovedlo se. Pomocí svého zaměstnance Macinky založil novou stranu Motoristé. Součástí je Turek. Pokud bude Turek ministrem zahraničí, Klaus opět získá vliv zasahovat ve prospěch Kremlu. Turek bude prostředníkem.