Usmívej se na svět, a on se bude smát na tebe.
Ne! Největším nebezpečím pro tuto zem jste Vy a Vám podobní válečníci, kteří schovaní za rohem pokřikují do toho, do toho a podávají kameny! Ovšem opatrně a z úkrytu, placení zbrojařskou lobby by nejraději nahnali České vojáky do cizí války! Navíc místo budování respektu k ČR hází špínu na politiky opozice ve snaze udržet neudržitelné, tedy vládní koalici u moci za každou cenu! Opravdu elitní představitel toho, jaký politik být nemá a doufám že lidé to vidí a také to tak dají při volbách najevo!
Dává to smysl. Ukrajinci to pomalu a jistě vzdávají, tak pošleme Čechy a možná i další cizí armády a bude se opět bojovat, umírat, ale hlavně zbrojit a vydělávat prostředky na další "mírové" mise! Kolik z těchto vydaných prostředků zmizí někam bokem? Bude to někdo počítat? Zbyde vůbec někdo kdo by to mohl spočítat? To jsou otázky které bychom si měli pokládat!
Každý politik či "politička", která si neuvědomuje že Trump dělá politiku pro svou zemi a lidi není na svém místě! Nedělá politiku pro zalíbení se jiným státům nebo EU, dělá to co je dobré pro něj! Stejně tak by si mněli počínat všichni politici a zvlášť ti naši! Právě tato vláda je největším důkazem jak se politika dělat nemá! Na prvním místě UA, pak Brusel a EU a bohužel na správu vlastní země už čas a píle nestačí! Čím dříve tato "dáma" z politiky zmizí a s ní i celá tato garnitura, tím lépe pro ČR.
Tento pán žije opravdu v jakési bublině, která k němu nepustí nic reálného a vědom si své "geniality" nemá vůbec pochybnost o tom, že by ho někdo nemiloval, nectil a nevážil pro to jak žije a dýchá pro občany! No nechme ho při tom, takto postihnutým lidem se nemá odporovat neboť tím dochází ke zhoršení zdravotního stavu. Jen dodám že ještě stále tápu, které občany a které země?
Pokud vím, stále se mluví o zvýšení schopnosti obrany! F-35 není obraný letoun, je to útočná zbraň, která se ani na našem území v plné rychlosti není schopna otočit. Pokud se máme bránit tak samozřejmě potřebujeme obrané zbraně jako je patriota radarové systémy. Jenže v tom se samozřejmě netočí tolik miliard a pak se lehce dohledá za co a kam se poděl případný rozdíl v cenách že!
Kdy? Kdy konečně tito fanatici pochopí, že jakýkoli pokrok musí jít přirozenou cestou pokroku v technologiích a ne násilným diktátem, který vede přesně opačným směrem? Místo rozvoje k úpadku ekonomiky tedy i k technologických možností? Kdy pochopí že atmosféra není geopoliticky rozdělená, ale jednotná pro celou zeměkouli a jestliže jedna část se snaží zběsile a násilně omezovat emise, stejně se nic nezmění jen totálně ekonomicky propadne? Dokud budeme poslouchat tyto fanatiky, budeme se jen propadat a nakonec se stejně z nezbytnosti vrátíme k realitě ale bude pozdě!
Promiňte, ale určitě nebránili svou zemi, jen si chtěli něco dokázat, možná vyzkoušet, ale rozhodně ne bojovat za tuto zem! Nevím a neznám pohnutky k tomu co je k tomu vedlo, ale šli tam dobrovolně a pokud mysleli že je to pouze nějaká hra na hrdinství, pak se zkrátka ukázalo že jak říká klasik válka je vůl a smrt si nevybírá!
Bojím se že toto nebyl poslední díl této frašky ze strany koalice, možná že opravdový vrchol přijde po prohraných volbách a ve spolupráci s progresivními evropskými stranami zjistí že byli zmanipulované a tedy neplatné a budeme volit tak dlouho, dokud nezvítězí ti správní? Nějaké náznaky zde již zazněli pokud se nemýlím!
Nic překvapujícího, proč ukazovat za co se utrácí a vynakládají jejich peníze? Kolik zbytečných a pochybných obchodů se zametlo, jakou hospodářskou kontrolu má či nemá armáda? To jsou věci které by lidé měli vědět, nikdo by přeci neřešil taktické a tajné plány ale pouze nakládání s penězi! Co je na tom tajného, pokud ovšem peníze nemizí v podivných machinacích a pak je pochopitelné že je lépe dělat vše pro to, zamezit a znemožnit případné dotazy.
Co má společného nesouhlas s dotacemi a jejich čerpáním? Čerpání dotací je v nynějším systému nutnost, pokud tedy nechci přivést firmu k bankrotu! To je ten problém, pokud většina firem dotuje a já nebudu, pak se stávám konkurence neschopným a mohu firmu zavřít! Svádět to na nějaké pokrytectví je nesmysl a snaha pošpinit! Zrušit dotace je jediná cesta k normálnímu trhu a konkurenčnímu prostředí, kde se také budou určovat i reálné ceny! Opět jen pokus pro ideové rozdělování místo pochopení základní myšlenky!
Usmívej se na svět, a on se bude smát na tebe.
2
Sledujících
1
Sleduje
Usmívej se na svět, a on se bude smát na tebe.
2
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Pokud takové osobnosti produkuje naše školství, dává jim diplomy a usazuje do vedení VŠ, pak je s podivem že jako národ máme tolik uznávaných vědců, architektů či jiných vysokoškoláků uznávaných pro své schopnosti! Možná se to dá považovat za nepochopitelný přírodní jev, nebo důkaz že i přes hloupé vedení si Češi dokáží prorazit cestu k úspěchům! Co ovšem nedokáží, je zamést s touto bezduchou a arogantní osobou! Bohužel nám čest nedělá, spíše naopak!
1 odpověď