Taloši to staví obráceně: kruháč dole a vrchem jde jen rovná dálnice, takže náklady jsou zhruba třetinové. Faktem ale je, že se člověk na tom kruháči dole poměrně špatně orientuje. Navigace hlásí "vyjeďte třetím výjezdem, ale vy ho nevidíte, protože je až na druhé straně dálnice a když dojedete na tu druhou stranu, nevidíte odkud jste to přijeli.
Zahradila ne že nesnáším, jsem na něho téměř alergický. Ale:
To že ODS všechno obětovala, aby byl Fiala premiérem je pravda. Přitom to rozhodující obětovali ještě před volbami.
A s Čínou má taky pravdu. (I Macron se podle toho chová, bude zajímavé jak moc s tím uspěje. A pokud opravdu a naplno, tak všem doslova vylezou oči z důlků.)
Kdyby se ČSSR v roce 1968 bránila? Bylo by 2 miliony mrtvých. To není nadsazené, to se profláklo od Velkého Rudého "Bratra".
Pokud si myslíte, že odtamtud se takové věci nedaly dovědět, žijete v bludu. Vědělo se tam kde co, jen jste museli mít správné kontakty. Ne že (jak se tady občas proslýchalo) možná Andropova, jejich nejvyššího že postřelili. Tam se vědělo i kdo a proč to udělal a jak to že se k němu dostali i s pistolí bez kontroly ... co tomu předcházelo, jaký prů er se stal ještě předtím ... čerstvý prů er při kterém se otrávilo 5 chlapů nemrznoucí směsí a dokonce i to, že SSSR v Polsku na konci 90. let nezasáhne ani kdyby to mělo vést ke změně režimu. To dokonce od oficiálního sovětského diplomata, který se na vánoce vracel domů (tj. nikoli do Moskvy, ale do Prahy).
Dokonce jste se tam mohli dovědět i kde (konkrétní místo !!!) se tehdy vyráběly jaderné ponorky, ani známé jste k tomu nepotřebovali! Stačilo se s nimi ožrat a chlap mi to prstem ukázal, tam, na protějším břehu Něvy, ta černá stěna ! No, potřebovali jste rozumět, ne jako blbec ruštinář z gymplu co nadiktoval povinnou četbu 200 knížek k matuře a sám se tam nedomluvil, ... ani jsem nepřečetl "dopis Taťány Oněginovi", natož abych ty nepotřebné blbosti uměl nazpaměť.
Pamatujte: 2 miliony mrtvých !!! Rusákům je to jedno! Oni se ožerou a prostřílejí si cestu třeba přes spuštěné závory přes tichou noční ulici !
My jsme udělali tu zásadní chybu, že jsme do toho Egypta jeli. Šikana na letišti přebila vše ostatní.
Takže je posledních víc jak 12 let jsme v Egyptě nebyli. - A víte kde je opravdu pěkně? Ostrov Hainan. To je ten ostrov, co uzavírá proslulý Tonkinský záliv. Mají tam hadí farmu, předvedou hady, leccos vysvětlí ... můžete (ale nemusíte) i ochutnat hadí krev v kořalce, rybičky vám v teplé vodě mohou pooštipovat odumřelé kousíčky kůže ... no je to fajn. A nepotřebujete umět anglicky! Političky, slovutné, bývalé i současné ministryně! zajeďte si tam, mohu doporučit. Akorát je to daleko. Ale nikdo nás tam nešikanoval a teplo tam bylo ještě i koncem listopadu.
Když se Zeman poprvé dral k moci a objížděl republiku svým "Zemákem", slíbil 2 věci:
K tomu druhému asi toho moc připomínat nemusím a to první, nejsem si jistý a hlavně nejsou důkazy. Ale nejen že není šprochu, ale ani důkazy. Naštěstí pro Zemana. Resp. ti co o těch důkazech věděli, drželi hubu a určitě ani nebyli v konfliktu zájmu.
Evropa "díky" své unijní politice je na tom s výrobou oceli mizerně. Kromě toho kapacita Liberty figurující ve statistikách přestala existovat.
Dillingen ale je až na okraji Německa, Arcelor-Mittal v Belgii taky nic moc. Španělé a Creusot to vše nenahradí a tak třeba tanky nebude z čeho dělat.
A Evropská komise stále spí na vavřínech, zatímco svět zvyšuje tempo změn. Uršula je tam dobrá leda tak na to, čemu kdysi možná jakž-takž rozuměla, jenže kdyby aspoň tomu rozuměla tak by to podle známých pouček dělala. Takže své profesi nerozuměla a nic jiného se nenaučila.
V té Studénce ovšem byly dva prů ery, ten druhý měl ovšem viníka jasného.
Proč to vzpomínám: ČT před pár dny přinesla zprávu, že se už konečně začalo budovat příslušné mimoúrovňové křížení (podjezd). Včera jsem tamtudy jel, taky Pendolinem jaké se tehdy zúčastnilo, jen v opačném směru. A nedělá se tam nic: jen závory byly dole a před nimi vzorně čekal osobák. Ale protože jsem jel opačným směrem (než to tehdejší Pendolino), můžou se ti z ČT vykroutit že se mi to jen zdálo a že to byl důsledek teorie relativity.
A protože větší porce slunečního svitu bude (v případě zrušeného střídání zima-léto) posunuta k ranním hodinám, tak si užijete jak vám už ve 4 ráno pod okny vyřvávají ptáci. Takže pro ten případ jako obrana může dobře posloužiti otrávené zrní.
No a potom později, řekněme od půlky června, kdy ptáci už ráno neřvou, potom už vás bude budit jen slunko svítící do oken.
Přeji příjemné zážitky. Zejména těm odborníkům, co připouštějí že střídání času může mít vliv. Ne že má, taková fakta neexistují, ale že "by to mohlo" mít vliv.
A ta část novinářů o kterých se Zeman vyjadřoval trefně by pak samozřejmě přišla o jedno ze svých oblbených témat.
22
Sledujících
0
Sleduje
22
Sledujících
0
Sleduje
Ano, i Jurečka je jedním z důvodů proč v žádném případě nebudu volit Spolu. Oni "půjdou spolem, jak kravička s volem".