Strany jako ANO a ODS jsou nevolitelné !!! Svou šanci už měli . Lidé budou volit nové strany nové tváře jen tak přijde změna . Jednou a dost ! pokud by se takto národ čr řídil žijeme si jako v pohádce . Nevolit ty co už svoji šanci promrhali.
Je zapotřebí dát děti mužům a ženy by měli začít platit alimenty mužům . Kolik žen by to vydrželo tak jak po požadují sami po mužích. Vše spravedlivě . Tolik kolik požadují ženy tolik by měli platit sami můžům . Situaci je potřeba otočit a děti dávat mužům
Letos budou volby jiné. Lidé budou volit nové a malé strany, Protože ODS a ANO svoji šanci měli a jsou už nevolitelní. Nové strany to je svoboda a návrat k normálnímu životu.
Pokud on pojede v prvním aute a půjde sám do boje jako první i jeho rodina tak lidé pujdou .Za nikoho bojovat nebudu. Vetšinou by lidé povstali se zbraněmi proti těm co válku způsobili a ženou je tam.
Všichni co mají opačný názor jsou dezinfgormátoři .Toto je dnešní doba . Ale vše se mění a cenzoři půjdou do vězení za nedlouho.Hlavně majitele kanálů cenzury v mediich .
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Krásně se na to dívá .