Proč to zveřejní skoro po třech letech? Jednoduchý strategický záměr pokud udržovali tajnou linku tak to vysvětluje i kdo dával informace Ukrajincům o jednotkách rusů a možná i o slabších místech v linii nebo o nedostatečně bráněné kurske hranici. A dost možná Lukasenko chtěl své tři roky na přípravu se Rusům sám vzepřít, a ty železniční diverzanti mohli být s podporou Lukasenka jen to na Putina celou dobu hrál a musel si svou cestu k západu zasloužit.
Když už není žádná volitelná strana, lze vzít v úvahu návrat monarchie, zvolme krále který si vytvoří senát ze specialistů a zadá cíle ke kterým se bude jednotně postupovat. Pak bychom se mohli i dočkat vladaře který nám za každé vyhrané mistrovství světa v ledním hokeji sníží daň z příjmu o 2% atd. Berte to pouze za úsměvnou hypotézu, ale myšlenka sjednocení národa pod jedním králem se mi líbí víc než se u piva přít o to která strana je menší zlo.
No že si změní nějaké zákony a doktríny tím jako nařídí ostatním zemím je dodržovat ? Nikdo nic nepodepsal tak co jako , lepší než když rusove podepisují mezinárodní dohody a pak je porušují. A ignorují všechny ostatní, oni si začali válku a jediný kdo vyhrožuje jadernými znranemi jsou oni a severní korea.
Asi týden zpět jsem četl na rozhlasu Lukašenkovu odpověď na dotaz proč rusové zaútočili na Kyjev z Běloruska a on tam úplně zmateně mluvil o tom že mu nikdo nic z ruska neřekl že tam měli jen cvičení a že nedal Putinovi povolení k průchodu armád. A je to zřejmé kdyby to povolení dal byl by zapojeny do konfliktu. Teď si zřejmě uvědomil že Bělorusko v EU by se mělo lépe, už příliv turismu a otevřený obchod by ekonomicky jeho zemi otevřeli dveře do moderního 21.stoleti a to je rozhodně lepší než na tom být podobně jako v Rusku.
Zajímavé že když byl Donald prezidentem tak se jim úroveň života stejně nezlepšila, a US demokraté jsou spíše sociální, ne tak jako u nás dřívější ČSSD, ale i tak jsou. Zatímco republikáni jsou zase daleko víc konzervativní naše ODS, jen ten Donald nějak ruší zaběhlé stranění do levá nebo do práva on je prostě člověk co to chce řídit a jestli tím někomu pomůže těžko hodnotit.
Jak je v nadpisu článku Zelenskyj hned se do diskuse vrhne proruská pátá kolona, nevzdělaní nebo hlupáci co si přejí osvobození jak v 68. Ale kdo se chce vzdát svobody žije zbytečně. Kdo položil život za svobodu žil pro nás ostatní co jsme nic nedělali. Mít alespoň jednu jadernou bombu mohli předejít napadení ze strany mordoru. Dodat jim JZ dřív mohla být ukončena válka stažením okupačních vojsk. Stejně věřím že Ukrajinci kteří brání svou zemi jsou daleko hodnotnější lidé než ty u nás, co si přejí vítězství těch rusských fašistů. Jen budou muset ještě porazit severokorejce.
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
V konvenční válce by je pobaltské země zadrželi díky systému opevnění) na dostatečnou dobou než by se rozjela Polská moderní a motivována armáda na pomoc. Pokud jde o jaderný arzenál ten je v případě ruska zastrašující jen na papíře, realita fungujícího a moderního zařízení je celkem nepředstavitelná pokud je z dob Stalina a obsluha nějakého sila bude mít tři opilé důchodce někde na Sibiři kteří si na raketě pěstují houby. Vyhrožují Evropě jen pro přesvědčení domácího publika o své neporazitelností aby si jejich režim udržel moc, jednou ta ruská lež vyjde na jevo. Kdyby o tom nic nevěděli tajné služby tak Evropa už zbrojí dávno , Rusko se nemůže měřit s Evropou jedině proto si dělá spojence s USA a čeká až Donald stáhne armády z Evropy a bude si řešit Kanadu a Grónsko. Jako jediný co rus úspěšně zvládá je budování si páté kolony a rozvrat společnosti v demokratických zemích, pokud by nás rozhádal natolik že se přidají na jeho stranu rovnou oficiálně například Slovensko, Maďarsko a Rakousko, a v budoucnu pod slovenským premiérem v Čechách i my, Evropa bude oslabena dost na volný průchod skřety z východu, ale to se stane jen pokud budeme přiznávat nechuť bojovat za vlastní svobodu. Bohužel ne každá země v Evropě je jako Ukrajina odhodlaná se bránit.
1 odpověď