ČT - dříve (ČST) komunistická, dnes stále vládní hlásná trouba, většina lidí (zaměstnanců) je tam od školy až do důchodu, bez kontaktu s ralitou si žijí ve své sociální bublině. Mají platby i od lidí, kteří se na to nedívají, resp. se na to (zejména zpravodajství) dívat nedá (to je také stejné jako za komančů) nebo vůbec namají signál a ještě chtějí stávkovat? Trapné figurky, hrající si na nějaké disidenty.
Mnichovská dohoda nás vůbec k ničemu nezavazovala, byla to pouze jsmlouva čtyř států, z nichž tři ani neměly společné hranice s ČSR. Tento panflet naposvětila to Společnost národů, jediný garant mezinárodních dohod v té době a sami Francouzi nám sice oznámili, že oni svých závazků vůči ČSR v případě Německého útoku nedostojí, nicméně nám doporučili mobilizovat armádu.
Ten úvod je takovej hnus, až se z toho obrací žaludek, jak v někom může být tolik nenávisti. Autor se odvolává na Rudé právo, přitom tenhle slint jako by z tohoto plátku přímo vypadl. Hloupé keci o ruských švábech a kolaborantech (opět rétorika bolševiků a hladání vnitřního nepřítele) přitom nikomu nevadí, že v čele naší země jsou nominklaturní předlistopadové kádry. Hnus ne entou pro jednodušší ovčany.
Co měla tedy RA dělat? Zastavit se na hranicích předválečného SSSR, tak to by ta válka v Evropě trvala ještě další dva roky, co by za tu dobu dokázali nacisté např. v koncentrácích raději ani nepomyslet, plus čas na vývoj dalších zázračných zbraní, včegně atomové bomby, tak zaplaťpánbůh, že to dopadlo, jak dopadlo.
Existuje o tom v několika hlavních kapitolách napsaná kniha, ale Bitva o Británii tam zmíněna není. Největší chybou bylo zahájit válku na dvou frontách, navíc tu proti SSSR nemohlo Německo vyhrát (možná tak obsadit Evropskou část, ale dlouhodobě by to území asi pod svojí kontrolou neudrželi), další je útok Japonců na Paerl Harbor a vstup USA do války (nejen v Tichomoří), resp. vyhlášení války USA nacistickým Německem. Kdyby se Hitler spokojil s okupovanou Evropou, nebo kdyby Japonci místo základen USA zaútořili na SSSR... Ale na kdyby se neštěstí nehraje.
Tak se nám opakují sedmdesátá léta, převlečení bolševici, v nemnoha případech stejní, kteří před rokem 1989 nadšeně oslavovali tehdejší režim, zase kádrují lidi, kteří mají jiný (nebo vůbec nějaký) názor, opět je snaha dělat z lidí poslušné ovečky a opět je nemálo lidí, kteří tomuto budou tleskat, nebo na tom profitovat.
Zase článek toužící po senzaci. Ten kluk neřekl, že Pohlreicha nechce nikdy vidět, ale že se do jeho restaurace v Praze rád podívá, ale už pouze mimo kamery. Navíc toho kluka znám, jezdil se mnou autobusem z Ústí právě do Trmic, byl trošku jednodušší, ale jako mentálně zaostalého bych ho nenazval. V té době také velký fanoušek hokeje, jak je v článku správně uvedeno, nechyběl na žádném zápase Ústeckých Lvů.
0
Sledujících
2
Sleduje
0
Sledujících
2
Sleduje
Volby za dveřmi, tak hnojomety jedou na plné obrátky. Hodně to přípomíná sloupky z Rudého práva, nebo Obrany lidu, či podobných škvárů. Doba se možná změnila, ale Češi zůstali pořád stejní, národ závistivých nýmandů utápějících se v nenávisti.
4 odpovědi