On se jmenuje K . ? Asi sotva. Proč se nezveřejní jeho jméno.? Byl pravomocně odsouzen k poměrně dlouhému vězení. Tak žádná presumpce neviny neplatí a jméno se zveřejňovat může .
Chudák pes.asi bojovà čivava nebo ratlík. Některá benga ràda střílejí.( Samozřejmě na ty, co se moc nebrání. Běda , pokud by natrefil na nějakého Kozáka nebo někoho nebezpečného).
Věřitelé, kteří chamtivě věřili nesmyslnému zúročení půjček, jsou zjevní finanční negramoti. Nejen , že není důvod je litovat, ale ti ať raději o ničem nerozhodují. Jsou na stejné úrovni, jako ty postarší ženy, které posílají prach virtuálním lékařům a pod.
Šikana na letišti je i v Praze. Tyhle negativa začínají převažovat klady z dovolených. Alespoň se zmetky nespolupracuji. Dělám, že nerozumím, max zdržuji, do té knihy píšu nesmysly , chovám se jako autista apod. Pokud by se přidali všichni, šikany by ubylo.
12
Sledujících
0
Sleduje
12
Sledujících
0
Sleduje
Tak hlavně si ho pamatujeme jako mlynáře z "Princezny ze mlejna".RIP