To je neskutečně zavádějící článek a štvavý . To je hezké že Poláci našli ropu , ale určitě jí nebudou prodávat pod cenou ,ale za světové ceny . Plyn také nebude levnější . A je zde opomenut jeden základní fakt . Evropská unie požaduje odklon od fosilních paliv , tak o jaké výhře to mluvíte ? Jak spalovací motory tak plynové kotle mají skončit !!! Takže jak to jde do hromady s Green dealem ?!
A motat do do toho ještě Putina je ubohé a laciné .
No tak Poláci mají na chvilku ropu a plyn a co ?!
Naprosto adekvátní reakce .Provokatér si nic jiného nezaslouží . A je úplně jedno že nadával a provokoval KSČM.
K mnohem většímu napadení a inzultaci došlo při vládní debatě s koordinátorem pro komunikaci .
Tam byl člověk napaden pěstmi pouze za vznesení otázky !
Nechápu proč si Stan hraje na mravokárce !!!
No aby to nebyla bota , stejná jakou udělali soudruzi v 80 letech , kdy poslali do spřátelené socialistické země dar v podobě dvou vagonů šicích strojů . Bohužel se soudruzi ve Vietnamu urazili a brali to jako hrubou urážku , neboť ve většině jejich domácností ,nebyl zaveden elektrický proud .
Na tuto reakci odpovědělo vedení UVKSČ vyslání pracovníků z ČKD aby ještě vybudovali generátorovou stanici a ne jednu. . A tím vznikly krejčovské dílny ve Vietnamu .
A domácnosti v rákosových domech ? Žádali své příbuzné v zahraničí , aby jim poslali šlapací šicí stroj 🙂
To přece není žádné tajemství , že Ukrajina adoruje k nacismu a hrdě se hlásí k představitelům Fašistického Německa . Taktéž v roce 2010 prohlásili Stěpanoviče Banderu za národního hrdinu . Ano , toho hrdinu v kterého jménu se vraždili Čeští a Polští civilisti na Volyní .
Proti tomuto rozhodnutí protestovala i Česká republika , dále po Majdanu zaznívalo i v naší České televizi jak se k moci dostali Neonacisté .
No a Dvořák zase nezklamal , třeba svým výrokem že jsme v předválečném stavu .
Prostě hloupý na duchu .Toto lze klasifikovat jako poplašná zpráva .
Nakonec Dvořák už v minulosti vypustil hned několik zavádějících kachen.
Dvořák je absolutně zbytečný ministr , tlučhubů už máme dost.
Zase další počin pro manipulaci občanů . Kdo tuhle propagandu platí ?!
Všichni víme co se na Ukrajině děje , kdo to rozfoukal a zaplatil , aby tyto dva národy začali po sobě střílet . Taktéž kdo na tom vydělává a že běžný ukrajinský občan už toho má plné zuby a lituje že kdy ve svém zoufalství volil Zelenského .
Pokud Ukrajinci neutekli tak jsou naháněny do války ,aby jejich prezident si mohl koupit třetí luxusní Jachtu .
A ve své podstatě nejde o občana ani o lidská práva nebo demokracii třeba i tu libtardí . Ale o moc a sféru vlivu upadající velmoci ,která bude do pár let nahrazená Čínou .
S výše zmíněným hulvátstvím jsme se až tak nesetkal . Mě osobně spíš vadí jak některé matky trápí své malé miminka tím že je berou na dlouhou cestu k moři . Kojenec celou cestu probrečí a Matka si stejně dovolenou neužije . Pouze udělá selfíčko na pláži pro kamarádky a to je vše . Odpočinek žádný , neboť dítě vyžaduje stejný servis , ať je u moře nebo doma ( stravu, hygienu , klid a nebo pozornost matky ). No a konečně ten malý kojenec ,nemá absolutní páru o tom že je u moře a že by si měl tohoto pobytu užít a být vděčný Mamince ,že ho tam vzala. . Takže se obavám , že budeme i nadále poslouchat orchestrion plačících dětí v letadle , jejichž Matky berou své dítě k moři s domněním že jsi to oba užijí .
Zase další manipulativní a nenávistný článek .
Do Ruska uteklo před válkou na Ukrajině 1,5 miliónů Ukrajinců s národností Ruskou .Děti není potřeba nijak převychovávat , to jsou Rusové .
My jsme také převychovávali naše bratry Slováky když jeli na tábor do české republiky ?!
Navíc ty děti již Ukrajince nenávidí , když jim na školy , obytné domy nebo tržiště padali české rakety ,,na východě Ukrajiny, byl v sobotu 6. srpna ostřelován z českých raketometů RM-70" doloženo s Echo 24 - článek z roku 2014 , taktéž doloženo od zahraničních novinářů .
Prostě musíme tu nenávist a hloupost pěstovat . Ať se lidi klepou strachy .
Ptám se já ,, pro koho jeto dobré ? , kdo na tom vydělává ? "
Je bezva že nás Seznam informuje o protivládních protestech v Srbsku .
Ale jaksi pozapomněl nás informovat o protivládních protestech v Bulharsku , proti zavedení EURA.!!!
No a v Srbsku si počkáme kdo za tím stojí a kdo to platí .
I Uršula si platí své protivládní aktivisty ,aby prosadila své ideologické nesmysli .
Babiš řekne cokoliv co mu přinese politické body a voliče .
Když si vzpomenu co sliboval ve volbách 2017 o přímé demokracii a odpovědnosti politiků !!!
Vycucl všem politickým stranám to co jejich voliči chtěli slyšet a podporovat .
Skutek , Covidový teror a totalitní praktiky .
Současná vláda a ANO jsou nevolitelní !!!
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Případ paní učitelky je neskutečnou ostudou této Liberálně Extrémistické Fialovy vlády . Poslat učitelku k soudu za pouhý názor a vlastní úsudek , nepatří do demokratické země . Nemluvě o tom , že v té době nebyly útoky Ruské armády směřovány na Kyjev a v Kyjevě se konali kulturní akce jen se chumelí . Za další i naše média informovala jak hrdinná Ukrajinská armád vítězí .
V kontextu s dnešní situací a dostupnými informacemi kdy vyšlo najevo , že vlastně podporujeme korupčníka a adoraci Kyjeva k Fašismu . Je to opravdu tragikomické .
Ale zde šlo o exemplární případ , jak zastrašit zbytek českého obyvatelstva , aby se nedívali vládě pod prsty . Drželi ústa a krok .
A že se to vládě povedlo , svědčí kolik vylitých mozků, kteří neochvějně podporují zabíjení obyvatel na východní frontě a hledají výmluvy proč máme podporovat nejdrzejšího žebráka z Kyjeva . Co vyžebrá to rozkrade .
5 odpovědí