Existují čeští výrobci, pořád ještě, kteří mají kvalitní a hezké zboží. Jenže: běžný zákazník řekne, že cena je o dost vyšší než z Číny a proč by ji platil. A pak nadává na vládu že naše hospodářství jde do háje. Za vše vláda nemůže. Nikdy nebudeme schopní konkurovat Číně už jen proto že tady nikdo v takových podmínkách pracovat nejen nesmí ale ani není ochoten. Ovšem koupit si něco, co vyrobil novodobý otrok, to už běžnému Čechovi nevadí. A tak, i když zdaleka ne všechno je vyrobeno v Číně, české výrobce nikdo nevidí. Protože nemají tak agresivní reklamu, protože je nikdo vidět nechce. Protože vlastního krajana vydělat nenecháme, radši anonymniho Číňana. A přitom každý tvrdí že má svou zem rád. Ale jen potud, pokud nemá možnost slevy.
Tento článek minimálně z poloviny tvoří práce AI - a taky se nedá číst. Příliš mnoho balastu - adjektiv, přívlastků, opakování myšlenek již napsaných a přehnaně nadšené vyjadřování v některých pasážích. Při smysluplném vyjadřování myšlenek by se tento článek zmenšil o polovinu - a taky by se lépe četl. Ovšem pokud je autor ohodnocen podle počtu řádků či slov, tak si hodně polepšil, na úkor kvality.
Ve článku i diskuzi dochází ke směšování několika pojmů, a to myslivec, lovec či střelec a majitel honitby. Majitelé honiteb a poplatkoví lovci dnes ani zdaleka nemusí být myslivci a podle toho to vypadá. Myslivci, které znám já, pečují o les i zvěř nad rámec nutné povinnosti a na rozdíl od lovců, střílí jen občas a ne na kšeft.
4
Sledujících
0
Sleduje
4
Sledujících
0
Sleduje
po kolekci na olympiádu v Paříži už mě nic nepřekvapuje