Migréna a bolest hlavy je diametrální rozdíl. Kdo nezažil typickou migrénu,tak ví kulový co je to za bolest a se všemi ostatními příznaky, co migrénu provází. (aura- někteří migrenici ji mají, světloplachost, nausea, zvracení). A nějaké tyčinky a ještě z drogerie HA,HA,HA. Protože vím co je migréna a mám na to léky, tak vím o čem mluvím. Kéž by existovala tyčinka, kterou si koupím, zblajznu a mám po migréně. To radši zůstanu u léku u kterého vím, že mi pomůže, abych byla schopna jakž takž fungovat.
Svět se v ř...i...ť obrací. Kdopak přišel na tento nesmysl? A hlavně kolik ten výmysl stál peněz? V hromadné dopravě se asi člověk doteku a pohledu nevyhne. Takže k jízdence bude pasažér(ka) dostávat skafandr, aby náhodou nedošlo ke kontaktu. Tady se teď řeší hromadná doprava a za chvíli budeme řešit supermarkety, protože tam také dochází a nebo může docházet ke kontaktu- třeba u pokladen, zeleniny atd. Za chvíli se bude normální člověk bát vylézt z bytu, aby náhodou někoho nepohoršil. Zvrácená doba.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Souhlasím s tím,že prodavač/ka je člověk. Prodavač/ky nemůžou za to, že je jich málo v supermarketech a nestíhají, protože zaměstnavatelé šetří množství zaměstnanců. Ale z druhé strany je také zákazník. Nejsem žádný lovec slev, nesleduji,kdy a jak jsou v obchodech slevy, ale když přijdu do supermarketu v 10,00 hodin dopoledne a na mne koukají prázdné regály, uličky plné palet nevybaleného zboží, tak mne to totálně vytočí. Jdu na nákup, když to potřebuji. Regály prázdné, uličky zaplněné paletami, fronty u pokladen atd. A když si vystojím frontu u pokladny, tak na mne zírá totálně znechucená prodavač/ka a já mám pocit, že ji obtěžuji. Každá strana má dvě mince. Uznávám, že někteří zákazníci se chovají jako burani, ale z druhé strany je chování prodavačů také za hranou. Bohužel mám špatnou zkušenost, kdy jsme si dovolili v nejmenovaném supermarketu udělat obrovský nákup za několik tisíc ( chystali jsme oslavu) a komentář dotyčné prodavačky mne totálně dostal. Komentář, na svou vedle sedící kolegyni, že jsem se totálně zbláznila, protože ona bude muset odkodovat několik lahví alkoholu a ten nákup na pásu ji zabere moc času a ta fronta za mnou se (sprosté slovo od prodavačky) ještě zvětší a ona bude muset zůstat déle v práci, aby odbavila zboží z kamionu. Jelikož jsem slušně vychovaná, tak jsem toto přešla bez poznámek, ale bylo mi velmi trapně, protože toto slyšela i zákaznice stojící za mnou a zákazník balící si zboží do tašek přede mnou.
1 odpověď