Tak tohle je dost velká prasárna. Chlapovi tady bez jeho vědomí bude běhat část jeho genetické informace... I otec má právo na to znát své dítě a vůbec vědět že ho má.
Tohle je fakt prasárna. Nejde jen o matku a dítě, ale i o toho chlapa. Co když, za pár let, se dítko bude dožadovat informace kdo je jeho otec, nějakým způsobem ho najde, přijde mu do života a třeba mu tím jeho život úplně zničí? Ne, tohle je fakt hnusný
Historie lyžařských kurzů vznikla jako "lázeňský pohyb v přírodě" za účelem opravdu blahodárných vlivů na lidský organismus. Dříve to tak opravdu fungovalo a vlastně to tak pro ty děti funguje i dnes.
A ať si autorka myslí co chce, lyžování je jeden z mála sportů, které zvládne opravdu i to největší kopyto se za týden velmi obstojně naučit. Tím, že i děti, které nejsou pohybově nadané, se celkem jednoduše lyžovat naučí jim dodává potřebné sportovní sebevědomí a ano, i buduje vztah ke sportu jako takovému. Takto se dětem buduje dobrá základna pro budoucí možné sportování.
Lyžování je také komplexní sport, který využívá opravdu všechny svaly v těle a ne moc násilně, takže to i pro ty nesportovce není tak moc náročné.
Pohyb na horách taky učí etiku a zásady, jak se v horách pohybovat, což když pak jste dospělý a chcete jet třeba s dětmi na hory, tak se hodí 😉
Ano, je to drahé. Nikdy to nebyl levný sport. Ale na druhou stranu, víte, že v té a té třídě lyžák bude a můžete se připravovat dopředu.
Ostatní sporty opravdu nerozvíjí děti, jejich kolektiv, tak dobře, jako lyžařský kurz
Ať už mladý nebo starý řidič/řidička dnes absolutně nějaká pravidla silničního provozu nerespektují... předjíždět na plné čáře, parkovat na místě kde se nemá, nepoužívání blinkrů, předjíždění zprava, jízda v jednosměrce v protisměru... běžná praxe. Řidičák bych dávala fakt jen těm, co se pravidly řídí, ostatním bych řidičák vzala...
Docela dost nenávisti od autora.
Když vypadnete na 4 roky z pracovního procesu, nebo třeba na 8 let, 12 v případě tří dětí, je to docela dost velký zásah do seberealizace žen a jejich postavení v pracovním prostředí. Když se vracíte po 4 letech do práce, fungujete asi tak jako nový zaměstnanec.. znova musíte projít zaškolením, znova najet na systém práce.... opravdu je to pro ty ženy nevýhoda.
samozřejmě pro dítě to je i není zdravé být co nejdele s matkou.
Komentare zde jsou fakt vykvet cechackovstvi... ja naopak tomuto kroku tleskam. Restaurace, kantýny, jídelny vyhazují každý den hromady jídla, protože naplánovat to na porci přesně prostě nejde. Takto se nespotřebované jídlo dostane k lidem, kteri bud nemeli v zivote tolik stesti na praci, nebo z jineho duvodu nemaji dostatecne velky duchod (a ne vzdy je to jejich vina a ne vzdy je to vina statu).
Bít dítě nebo ho psychicky týrat je špatně.
Rozdíl ovšem je, když máte malé dítě, které plácnete přes ruku/zadek pouze na výstrahu. Takovéto plácnutí nemá bolet a má sloužit jako výstraha, pokud dítě ještě nerozumí významu slov, které se mu rodič snaží vysvětlit.
Takové to sežezání na zadek, kdy dítě brečí bolestí opravdu nemá v rodině co dělat. Seřezat dítě nemá výchovný efekt, dítě se z něj nepoučí a situaci často opakuje.
Nezlehčuji situaci, ale zarazila mě částka 3500 na telefon a internet... Zde by šlo určitě slevit.
Pojistka na auto je levnější když se platí ročně. Nevím jak je to v daném městě s jízdným na MHD, ale tam by šlo určitě taky ušetřit.
Starší syn by mohl mamince finančně trochu vypomáhat...
Možná by šlo sehnat i levnější bydlení? 2000,- na elektřinu měsíčně se mi zdá taky hodně
Jsem za zvýšení a v případě, že je tam člověk fakt správně, aby to člověku zpět vrátila pojišťovna...
Já jezdím na pohotovost fakt jen v případě, že je to akutní - úraz hlavy ve velké rychlosti, dopad na operované koleno ve velké rychlosti, zlomená ruka, akutní zánět atd... blbý je, že bývám v čekárně jediná s akutním problémem a zbytek jsou "před pár dny jsem spadl z žebříku a teď mě to bolí" apod. Pak jak blbec čekáte tři- čtyři hodiny na vstup do ordinace, kde se na vás doktor ani nepodívá a alou domů... S podezřením na otřes mozku to bylo pěkný no, když do zprávy doktor napíše "pacient při vědomí" i když bylo řečeno že byl pacient několik minut mimo... pohoda... chápu že jsou lékaři vyhořelí, právě díky zbytečným pacientům... ale pak tím trpí i ti, co tam fakt mají být
Žena není otrok! ŽENA je člověk, má právo na odpočinek, na kariéru, na to být nezávislá na jiné osobě a má právo být matkou takovou, jakou ona sama se cítí. Nejsme otrokyně, které kvůli dítěti musí být živeny otcem dítěte, nejsme otrokyně abychom se staraly pouze o domácnost, o děti a o muže.
Někomu to vyhovuje, tak ať takový život má, ale nás, které to máme jinak, není fér hodnotit a říkat, že jsme snad něco méně, než ty, co jsou doma závislé na partnerovi.
Muž je taky člověk, s city, touhami, potřebami. Proč by měl city skrývat, když to tak sám necítí a je citlivý? Je to špatně? NE! Otec je dítěti vzor. Vzor laskavosti, disciplíny, lásky apod... Jak se k dětem budeme chovat, takový svět stvoříme.
Tento kulatý kruh chce asi zpátky ženy bez práv, a muže bez vazeb k dětem, v rodině... sorry ale z tohohle kulatého stolu mi je opravdu zle!
Ti, pro které není problém zústat ty 3 dny doma zadarmo, vetsinou maji moznost si misto nemocenske vzit Homeoffice... casto maji vyssi prijmy a tak jim to tolik neublizi, naopak ti, kterí jsou z nizkoprijmovych pozic, si vetsinou HO vzit nemohou a pro ne ty 3dny doma zadarmo jsou dost problem... Takže zase nastroj na rozevreni nuzek mezi bohatymi a chudymi?
"ženské koleno" - nebo spíš "dívčí koleno" je hovorový výraz pro onemocnění zvané chondropatie patelly, změknutí chrupavky čéšky, které se projevuje nejčastěji u žen mezi 18-25 rokem. hodně bolestivé a omezující pohyb.
To co má zmiňovaný fotbalista je problém s vazy a meniskem, takže úúúplně jiná diagnóza
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Já jsem pro 🙂 my jsme na gymplu neměli známky, ale body. Každá písemka měla bodové ohodnocení a dalo se poznat, jestli byla zásadni nebo "malá" podle počtu bodů, které šly získat. Na konci pololetí mohl žák zkusit jednu písemku opravit, nebo nahnat plusové body.
No a na konci pololetí se podle toho kolik žák dostal bodů z všech možný dozvěděl známku. Bylo to transparentní a fér. Navíc moji rodiče mi dali důvěru už od nástupu na gympl, takže heslo do známek v online systému neměli. Věřili mi. A u mě to fungovalo 😉
2 odpovědi