Velká část podcastů je docela obyčejný rozhovor (někdy podkreslený částečně muzikou, občas "přeražený" jindly) s politikem nebo zajímavou osobností. Takhle funguje rozhlasová publicistika už od první republiky. Jaký je rozdíl, když si Marie Bastlová pozve do studia poslance XY a vysílá to pod názvem Ptám se já na internetu anebo když si třeba Bára Tachecí pozve téhož politika do Dvaceti minut Radiožurnálu a pouští to do éteru a pak se to "překlopí" ještě na net? Pořád je to klasický rozhlasový formát, někdy obohacený i obrazem, což dnes rozhlas dokáže taky. Je to totéž jako kdyby Miloš Čermák kritizoval, že veřejnprávní média mají své webové stránky, na které píšou zpravodajské články, což opět konkuruje soukromým médiím.. Mají mít obě média zákaz přístupu na internet, aby nekonkurovali těm soukromým anebo je spíš jejich povinností šířit informace všemi dostupnými prostředky?
Nemá smysl, aby Evropa soupeřila s USA. Důležitá je spolupráce Západu. Znamená to ale, že EU přestane blbnout s Green Dealem a bude se bránit ilegální imigraci. Naopak by měla společně s Amerikou podpořit Ukrajinu proti Rusku a zvýšit výdaje na zbrojení.Dohoda s USA je rozhodně schůdnější než s Ruskem. To žádné smlouvy nedodržuje.
Plán A i B jsou kapitulací Ukrajiny. Totéž bylo v roce 94, když se Ukrajina vzdala jaderných zbraní ve prospěch Ruska, protože Rusko tvrdilo, že garantuje její hranice. A co se stalo v roce 14? Rusko najednou obsadilo Krym a velkou část Donbasu. A najednou v roce 2022 chtělo ještě víc. Rusku se věřit nedá a Ukrajina by si takovou dohodou pod sebou jen podřezávala větev.
18
Sledujících
0
Sleduje
18
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Nechápu proč nechtějí oddělit platy soudců od politiků, když Ústavní soud o tom rozhodl. Jestli chtějí prohrát volby v příštím roce, tak mají hodně našlápnuto.
1 odpověď