60% nezamestnanych mezi Syrany, kteri tam ziji 6 a vice let..verim, ze u Ukrajincu, jakychkoliv evropskych narodu je ta situace uplne jina a Nemci nemusi platit doc. davky jako za Syrany
Mezi lidmi, kteří jsou v této zemi alespoň šest let, přesahuje míra zaměstnanosti 60 %.
Přečtěte si článek pořádně. Přes 60% má práci. A v téch 40% jsou ženy a děti. Arabští Muži běžně své ženy živí. Na rozdíl od českých křesťanů.
Zak u mě jako býka jsou silně vedle až na materiály. Nicméně nejoblíbenější je rudá v odstínu vero rosso, tyrkisová/azur a doplněno bílou a tmavě modrou. Styl extravagantní klasika. Dobrý střih a také arabský styl šatů. Do Opery jen dlouhé, filharmonie dlouhé večerní nebo kratši společenské. Rtěnka zásadně rudá. Kamarádka blíženec - jen černá a béžová. Venuše je smyslná a krásná. A to zemité varvy fakt nejsou. Ty tak na vilkend nebo doplněk k rudé. 🙈🙈
Viděla jste, v čem běhají na hory "trailrunneři"...? Twl, já v goráči, pohorky a hůlky. Oni v kraťasech, podvlíkačkách, tenkém tričku a lehoučké "tenisky" na nohou...
Sorry, argument, že vědí co dělají, ten neberu.
Ne že bych běhala trail po horách. Běhávala jsem po útesech na ostrově, kde jsem bydlela. Trail tenisky sice zdálky vypadají jako obyčejné tenisky, ale mají uzpůsobenou podrážku horskému terénu. I když do vyšších výšek bych neběhala vůbec.
Dle Amnesty International
bylo v roce 2023 bylo v Saúdské Arábii popraveno 172 lidí.
Popravy se vykonávají stětím.
Popravovány jsou i ženy.
Některé popravy jsou vykonávány veřejně.
Běžné je též bičování a další středověké tresty.
Za podporu práv žen na sociálních sítích byla odsouzena v roce 2022
Salma As Šiháb na 27 let za mříže (matka dvou dětí).
Ale najdou se i tací, jako pan Matěj, kterým to nevadí...
A jestě se jim tam líbí.
U pana Matěje to vnímám jako elementární neznalost islámské víry.
Až na ní narazí, líbit se mu tam nebude.
Hezký den všem...
🙂)
Přečtěte si, co píše Amnesty o české republice. To je výživné. Podle nich jsme skoro nejhorší zemí na světě.
Tak bez trička a v sukni je velký rozdíl. V muslimských zemích jsou práva žen omezená. Což je špatně a nelze to nazývat pravidlama dané země.
Zkuste si stran práv o zemích něco zjistit. Je to v každé zemi totiž úplně jinak. Saudskou Arábii nemůžeme srovnávat s Afghánistánem. Tam je opravdu velký problém. saudi udělali velký krok vpřed. Ženy řídí auta, studují univerzity, pracují (pokud chtějí). Sňatky nezletilých jsou nelegální, znásilnění je trestné. A i podle Koránu má žena dědické právo, jak ho známe my. Bavila jsem se tu s právníkem a žena má dnes prý více práv než muž. Samozřejmě někde v rodinách s despotickým otcem může být problém, ale právní systém ženu rozhodně nijak nešikanuje
Vezmi s sebou frajerku a uvidíme, jak to budeš hodnotit potom...
Jsem žena a jsem zde na dovolené sama. Saudi se ke mě chovají jako ke mě jako ke královně. Saudská rodina mě pozvala k nim domů na návštěvu. To se Vám v ČR nestane. Zažila jsem, jak si neznámí lidé vzájemně pomohou. Paní před Prorokovou mesitou mi přišla nabídnout datle. ….neodsuzujte něco, o čem nic nevíte. Rozhodně KSA doporučuji k návštěvě.
Je to pane poplatné v době ve které se nalézáme. Obecně (abstrahujme od studentů stále většina lidí peněženku nosí kvůli hotovosti a mnoha dalších dokladům. které digitalizovány nejsou (Průkaz ZTP, průkaz zbraně, zbrojní průkaz atd.) Budoucnost se nepochybně bude upírat jinam. Mobil je poměrně těžké, drahé a háklivé zařízení. Všechny doklady budou v čipu, ideální forma je třeba prsten anebo nějaký do těla neimplementovaný transpondér na bázi RFID, tedy bez napájení, což je kvůli miniaturizaci další výhoda proti mobilu. Ten samozřejmě může zůstat alternativou, třeba pro ty, kdo si ho berou díky vodotěsnosti i do bazénu apod.
Mobil v tomto směru rozhodně není komfortní záležitostí a to bylo mé jediné sdělení.
Telefony mají i omezenou kapacitu. Každý po mě chce vše přesouvat do aplikace do mobilu. Už tam nemám místo a to mám telefon rok starý. Aplikace jsou otravné. S každým updatem zabírají čím dál více místa. Díky tomu musíte mít neustále lepší a dražší mobil. Zbytečně. Je skvělé hodit do kapsy 200 a občanku a jít na procházku jen tak, bez blbýho mobilu. Peníze zásadně mám od mobilů oddělené. Již jednou mi mobil ukradli. Naštěstí peněženka a doklady byly jinde. Mít vše v mobilu je docela nebezpečné.
42
Sledujících
8
Sleduje
42
Sledujících
8
Sleduje
Vazne se podivejte na politickou mapu a reknete, existuje krajina s ohromnym prirodnim bohatstvim, ve ktere by si normalni clovek pral zit???
Do nekterych bych ja nesla ani na dovolenou, tak moc je tam bezpecne.
2 odpovědi
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Saudska Arábie. Je tam bezpečněji než jinde na světě a s těmi otroky z Indie jednají tak, že tam všichni chtějí bydlet a nikdo se nechce vracet domů. Mají daleko větší peníze, hodně firem jim zařídí ubytováni a jednou točně letenku zdarma domů. Sponzorský systém naprosto schvaluji. Alespoň neživí nemakačenka. Mluvila jsem tam s hodně cizinci i černošskou služkou z Keni, slečnou uklízející toalety z Etiopie, taxikáři… a všichni byli spokojení jak finančně, tak i se zacházením. Lidé jsou tam velmi nápomocni a velkorysí. Samozřejmě, nějaké procento blbů se najde všude. Řekněte mi, kde na světě můžete nechat peněženku na stole v restauraci a jít na toaletu? Nikde. Kde se nemusíte bát žádného přepadení a znásilnění?…
Evropská média velmi často překrucují realitu.
Jinak stejně bezpečno je i v Ománu.
4 odpovědi