"Skvělý článek, který ukazuje, jak důležitá je rovnováha mezi láskou a zachováním vlastní identity. I když vztahy mohou začít jako pohádky, je důležité vědět, kdy je čas udělat krok zpět a být Hrdinkou vlastního příběhu. Děkuji za tento upřímný pohled na to, jak může vztah s výrazným věkovým rozdílem formovat člověka, i když to neni vždy snadné"
Slovensko je už přes 30let samostatný stát. At´ se nám jako Čechům líbí nebo nelíbí, co dělá Fico a jeho vláda ,je to především věc slovenských voličů. Můžeme s tím nesouhlasit ,ale rozhodovat si musí Slováci sami. Prosím respektujme jejich právo na vlastní cestu---stejně jako chceme ,aby ostatní respektovali tu naši
Severoatlantická aliance (NATO) disponuje přibližně 3,87 miliony aktivních vojáků, což z ní činí nejsilnější vojenské uskupení na světě.
V rámci NATO se plánuje zvýšení počtu jednotek rychlé reakce z dosavadních 40 tisíc na více než 300 tisíc vojáků.
Česká republika, jako členský stát NATO, se podílí na aliančních operacích a strukturách. V roce 2020 bylo 204 příslušníků Armády České republiky zařazeno v mezinárodních vojenských štábech NATO a EU, v agenturách NATO a EU, v národních zastoupeních AČR při mezinárodních vojenských štábech a ve Stálé misi ČR při OSN.
TAK 204 vojaku a administrativnich darmožroutů
V roce 2020 měl rozpočet Armády České republiky přibližně 75,5 miliardy
O co teda tady jde?
K 17. únoru 2024 měl resort obrany České republiky celkem přes 36 000 zaměstnanců, z toho 27 826 vojáků z povolání. Přesné rozdělení mezi administrativní pracovníky a bojové jednotky není veřejně dostupné. Obecně však platí, že armáda zahrnuje jak bojové, tak podpůrné (včetně administrativních) složky, přičemž podíl těchto složek se může lišit v závislosti na konkrétní struktuře a potřebách ozbrojených sil.
Pokud by byly dostupne info.o tom kolik je podpurnych a administravnich zaměstnancu na 1 vojaka schopneho bojovat ,tak by nám to lecos napovědělo ,ale to je preci tajne .To bychom asi byli pro smích celemu světu
Kdo opravdu jezdí dál, než kolem komína tak už mu došlo, že na cestach se mapy musi střidat a to né proto, že by se unavily ,ale proto že kazdá je trochu jina a výsledek hledani nemusi byt vždy na výbornou.Buďme vďečný že je z čeho vybírat V každem připadě jsou zdarma a velky pomocnik na cestach .Respect a velky dík všem kdo je poskytuji
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Chtěl bych autora upřímně pochválit za skvělý článek. Je znát, že nejde o povrchní přepis turistických klišé, ale o hlubší pohled člověka, který zná místní prostředí zevnitř. Žít šest let v městě na Amazonce, kam nevede silnice a kde je život propojen s přírodou a tradicemi, to je něco, co dává autorovi výjimečný vhled.
Je obdivuhodné, že dokáže o tak citlivých tématech, jako jsou domorodé rituály a šamanské praktiky, psát s respektem, kritickým odstupem a zároveň bez senzacechtivosti. Právě díky jeho zkušenosti a pobytu v Iquitosu (městě s více než 350 000 obyvateli uprostřed pralesa) máme možnost porozumět rituálům jako ayahuasca, kambo nebo baño de flores nejen jako exotickým zážitkům, ale jako součásti živé kultury.
Díky za poctivou práci a přenos autentických zkušeností z místa, kde se moderní svět potkává s prastarými silami dzungle