To je podobne jako by Chamberlain za Mnichovskou dohodu z 1938 v evrope dostal nobelovu cenu miru. Vime jak to dopadlo. Takovy pristup jen posili ruskou agresi stejně jako Mnichovská dohoda Hitlera jen povzbudila k dalším expanzím. Tohle neni heslo "Amerika prvni" ale "Trum prvni". Je to sobecky pristup.
Rozhodl se špatně. Informace které dostavají jsou že vyhrávají že denacifikují a ukrajinci jsou teroristé. Za vše muže západ. Oni jsou obránci že zachraňují životy. Že to bude brnkačka. Netušil že jde o válku. O válku hnusnou a krvavou. Neví kolik jich už je po smrti. Tyto informace nemají. Jejich šiření je trestné. A tak neví že neví. Uvěřil jejich svodům, podlehl mámení peňez, byla to však lež jako vež, šel si pro smrt. Je mně lito mladého života, ale za jeho smrt muže ruský fašismus. Bohužel jeho vůdcúm na nejakém životě nezaleží, jde jim jen o vlastní moc. Ruský fašismus upravuje svoji minulost, to co se učí na škole a tak naplňuje citát:
Národ, který zapomene svou minulost, nemá žádnou budoucnost. Rusko v teto formě nemá budoucnost. Je mne lito té spousty životů ktere ještě budou zmařeny než toto lidi pochopí.
Bohužel pokud je nahlasíš tak odpověd je:
"Zjistili jsme toto
Rozhodli jsme, že tuto reklamu neodstraníme. Zjistili jsme, že reklama neporušuje zásady společnosti Google, které zakazují určitý obsah a postupy, jež jsou podle nás škodlivé pro uživatele a online ekosystém celkově."
Tak co ted? Podat trestní oznamení?
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
1) Trump nezvladl vubec nic. To armada USA.
2) Neni konec. Stavajici rezim bude dal podporovat teroristy.
1 odpověď