Indické město Badlapur zachvátily tento týden mohutné protesty spojené se sexuálním zneužitím dvou čtyřletých dívek. Kvůli tomu byl o víkendu zadržen uklízeč místní školy. Ve městě jsou již druhým dnem zavřeny všechny školy a kvůli protestům bylo též odstřiženo od přístupu k internetu.
Pět lidí, které v neděli v ulicích města Liptovský Mikuláš napadl za bílého dne medvěd, vylíčili tento traumatizující zážitek a shodují se v tom, že si mysleli, že odbila poslední chvíle jejich života. Všichni jsou obyvatelé města, které vyhlásilo mimořádnou situaci, protože medvěd ještě stále nebyl uloven a může se pohybovat v okolí.
Zdá se, že pěvecká kariéra Britney Spears je zřejmě definitivně u konce. Nahradila ji totiž jiná disciplína, a to předvádění se jen s minimálním množstvím oblečení nebo dokonce úplně bez něj. A to až tak moc, jak to sociální sítě dovolí.
Tarra White, vlastním jménem Martina Mrakviová, byla svého času vůbec nejvyhledávanější hvězdou filmů pro dospělé. Dnes Martina žije spokojený život se svým manželem a třemi dětmi. A právě kvůli své rodině natáčení filmů pro dospělé ukončila. Přesto se čas od času stále objeví za kamerou. Jako například také u životopisného filmu Její tělo.
Zpěvačka a herečka Anička Slováčková (28) nedávno vydala desku s názvem Osudová, užila si křest a koncert v zaplněném Lucerna Music Baru, bohužel ale opět podstupuje chemoterapie, protože se jí vrátila rakovina. Nález má tentokrát na plicích.