Při troše štěstí mohly.Mezi prvním a druhým párem byl rozdíl od poroty jeden bod. 89 a 88.V hlasování diváků první pár dostává počet bodů,podle počtu párů v daném kole.Tzn.v prvním kole 10 a každý další o bod méně.Takže zde byly ve hře 3 body.Vondráčková byla ze hry,ale v případě výhry Dancingerové u diváků,by obdržela 3 body a Hes poze 2,takže oba páry by měly stejně 91 bodů.
Pořadí od poroty se oboduje: první v tabulce 3 body (Hes), druhý 2 body (Dancingerová), třetí 1 bod (Vondráčková). Stejným způsobem se oboduje pořadí od diváků: pár s nejvíce hlasy 3 body, druhý 2 body, s nejnižším počtem hlasů 1 bod. Tyto body se pak sečtou a kdo má nejvíc vyhrál, kdo má nejmíň, je poslední, atd. Pokud mají dva páry stejně bodů, má přednost hlasování diváků.
Z toho logicky vyplývá, že Hes musel dostat nejvíc hlasů od diváků, protože kdyby dostala více Dancingerová, měli by oba po 5 bodech a zvítězila by ona (přednost diváckého hlasování).
Pro Patrika Hartla: kotník je dole,tříslo nahoře. Pokud nechtěl dál soutěžit,mohl se vymluvit koherentně. Pokud chtěl své postupové místo prepustit Lucii Vondráčkové...no ,mohl to udělat líp
Měl zraněné tříslo, proto přetěžoval celou dobu druhou nohu, kde se jeho kotník dostal do stavu, že mu hrozila únavová zlomenina. Pokud se nepletu, takto to bylo vysvětleno. Nehledejme ve všem konspirace.
Další díl ze série novinek: "Jak se cítit neustále nemocný, snadno a vždycky"...
Tomu se říká osvěta, a je dobře, že existuje. Když jsem v 16 letech v roce 2000 onemocněla ulcerozni kolitidou já, dětská lékařka ani netušila, že bych mohla mít takovou nemoc. Myslela si, že hubnu, protože mám anorexii. Testy na krev ve stolici byly až to poslední, co zkoušeli. Když vyšly pozitivně, byla jsem odvelena na dospělou internu: kolonoskopie s nálezem těžké postižení celého tlustého střeva, chudokrevnost, hospitalizace, kapačka, 14 prášků denně včetně kortikoidů. Naštěstí léčba zabrala a nemusela jsem na operaci. Když se moje mamka snažila o nemoci něco blíž zjistit, jakou dietu dodržovat atd., existovala jedna úzká brožurka, která se prodávala v knihkupectví. Žádné podpůrné skupiny a milion informací na internetu. Bylo to pro moji mámu extrémně psychicky vyčerpávající, 2 roky předtím umřel můj táta a já najednou v mladém věku celkem těžce nemocná a ona nevěděla, jak mi pomoct, kromě pár základních informací od doktorky. Ta míra informovanosti a sdílení zkušeností je dnes úplně někde jinde, a to i díky tomu, že se o těchto nemocech mluví a píše. Díky za všechny pacienty.
Je pravda, že kalhotky jsou na slabší menstruaci, ale pokud slečna není ve škole dvanáct hodin, oboje funguje. Několika letá zkušenost mé dcery (nyní studentky VŠ) se všemi třemi způsoby, jak řešit menstruaci. 🙂. I na dlouhých cestách 🙂 .
Kalhotky jsou i na silnější menstruaci, ale pak by bylo třeba je asi aspoň jednou ve škole vyměnit - což znamená se na školním WC svléknout i z kalhot, punčocháčů apod. Když si vzpomenu na záchody u nás na gymplu, kde se nedaly ani zamknout dveře a musely jste si je jednou rukou držet, tak nevím nevím. S kalíškem je problém s vyplachovaním a taky nebude pro každou dívku použitelný, ostatně i některé dospělé ženy s ním mají problém.
Jsou i menstruační kalhotky, kalíšky anebo si holky holt vložky ušijí a vyperou. Jako jejich babičky.
Kalíšky většině holek na ZŠ nebudou sedět, ostatně nesedí ani některým dospělým ženám. O kalhotky a látkové vložky (a i o ten kalíšek) je potřeba se starat - já s tím problém nemám, ale jsem dospělá, pracuju polovinu pracovní doby z domova a můžu se zařídit, jak potřebuju. 12letá holka to tak většinou nemá, zvlášť pokud je ze složitějších sociálních poměrů. Nevidím problém v tom mít ve školách na dívčích záchodech k dispozici aspoň základní typ vložek. Nepočítám, že by si to děvčata, která si mohou dovolit svoje, pakovala s sebou domů.
...nechápu.ze někdo nemá na vlozky?na toaletak,zubni kartacek a pastu ano?na alkohol možná taky.Udelat si pořádek v rodinném rozpoctu, by možná stacilo
Možná taky ne. Možná používají jeden kartáček půl roku, pastu tu nejlevnější, nebo taky žádnou. Že vy něco nechápete a netýká se vás to, neznamená, že to tak nemá nikdo jiný. Já zas nechápu, jak někdo, klidně i s VŠ vzděláním, může uvěřit přiblblým přeposílacím mailům a whatsappům. A děje se to.
To je snad logické,že když syn zůstal u otce tak Vám jeho výchovu nepočítají. Zákon, diskriminuje ženy? To si snad děláte legraci. Naopak diskriminuje muže, kterým se nikdy žádné děti nepočítali jako by se o děti starali jen ženy. Teď když se odchod do důchodu měl srovnat v 65 letech, tak zase pro ženy vymysleli tzv. výchovné- 500Kč za každé dítě. Je to urážlivé pro všechny otce,kteří se o děti vzorně starají. To pomíjím fakt,že se ženy dožívají v průměru o 7 let více než muži takže ve spojení s dřívějším odchodem do důchodu dostanou ženy v průměru během důchodu vyplaceno téměř o 2 miliony více než muži. Takovou diskriminaci bych chtěl někdy zažít.
O výchovné může žádat i muž, pokud doloží, že se o dítě primárně staral. U samoživitelů by to neměl být vůbec problém, pokud byl muž primárním pečovatelem i v době manželství, asi budou chtít nějaké potvrzení/dobrozdání, nevím. Každopádně jde primárně o to, kdo byl s dítětem doma na rodičovské a pak např. během nemocí dítěte, protože tomu člověku to potenciálně zabránilo v kariérním postupu, dosažení vyššího platu a posléze vyššího důchodu.
Protože se flákají na mateřské a přežívají muže o mnoho let! Každá si to naplánuje, aby jí mateřská navazovala a pak jsou furt na OČR...
Oba moji dědové přežili moje babičky o dost let. To, že se ženy dožívají statisticky vyššího věku než muži, je do značné míry dáno vyšší úmrtností mužů v mladém a středním věku (což je opět do značné míry dáno rizikovějším životním stylem).
Prodělala jsem to na přelomu roku 2018 a 2019, bylo mi 35. Nejdřív taková slabší viróza, hlavně suchý kašel, rýma a teplota ani moc ne. Po cca 14 dnech se to začalo zlepšovat, vypadalo to na ústupu, pamatuju si, že jsem i byla o Vánocích v kině. A pak začátkem ledna jsem se několikrát dusila, záchvaty kašle, po kterých třeba na 10 sekund nemůžete popadnout dech. Docela děsivé, když nevíte, co se děje a jestli to přejde.
Tři doktoři nebyli schopni správně diagnostikovat (2 praktici a jeden plicař) - teorie byly astma, alergie, reflux (!). Přitom stačilo si dát na youtube "whooping cough" a věděla jsem přesně, že jsou to ty záchvaty, co mám. Na kokrhání kohouta zapomeňte, tak to podle mě vůbec nezní. Probíhají několikrát denně, a mezi nimi je úplný klid. Ke kašlání vás pak vyprovokuje i jakákoli nepravidelnost dýchání, takže např. i kýchnutí, škytání, smích. Dvěma ze tří zmíněných doktorů jsem řekla své podezření na černý kašel a oba to zavrhli s tím, že přece jsem byla jako dítě očkovaná. Postupně se to zlepšovalo, až to nakonec cca po 2,5 měsících samo odeznělo.
Až cca po 3 měsících byla pertuse potvrzena krevními testy na protilátky, když jsem se o téhle zkušenosti zmínila na pravidelné kontrole na gastru. A to se pak najednou volalo na Bulovku na infekční, co se mnou - v době, kdy jsem už dávno infekční nebyla (předtím jsem chodila do práce, protože "alergie").
Kde jsem to chytila, netuším, nikdo kolem mě to neměl, asi v MHD. Každopádně pokud byste měli podezření, trvejte na krevních testech, přinejhorším si je lze i zaplatit. Očkování z dětství nechrání celý život.
Autor článku by se měl stydět, slušnost a lidskost mu chybí. Když už chce rozmazávat dění v ND před desítkami let, měl to udělat za života manželů Munzarových a nezveřejňovat nyní spory, ke kterým se dotyční už nemohou vyjádřit, to je hyenismus.
Vždyť se o tom psalo už za jejich života, je to známá věc už 30 let.
13
Sledujících
0
Sleduje
13
Sledujících
0
Sleduje
To vážně někoho baví,koukat na někoho jak tancuje?
13 odpovědí
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Asi je to pro vás novina, ale třeba balet jako divadelní druh je na tom založený.