Ach jo, je to docela smutné, když si člověk uvědomí, co se stalo s částí herců z BH a taky s Madonnou samotnou 🙁 S. Doherty terminální rakovina, L. Perry mrtvý, T. Spelling vyžilá a upravená k nepoznání a Madonna strašidlo bez soudnosti. Ty fotky u článku, solidní nostalgie. A ten Luke Perry byl opravdu fešák, pro Madonnu škoda.
Autor nemá ponětí o historii. Sňatek s Annou Klevskou Jindřich VIII. uskutečnil po smrti Jane Seymourové a nikoliv po smrti Anny Boleynové. Sňatkem s Jindřichem VIII. se Anna Klevská spojila s Anglií a nikoliv s Německem.... Navíc po rozvodu s Jindřichem zůstala žít v Anglii a do rodného Klevska (dnes součást Německa) se už nikdy nevrátila, takže logicky v Anglii i zemřela a tamtéž je pohřbena.
To jako vážně? Co je tohle za canc, kde se se řeší pseudoproblém?! Každá ženská snad umí počítat do 28, takže musí vědět, zda ji to dostihne zrovna v termínu festivalu. Pak už je to na osobní volbě každé ženy, zda v prostředí, kde hygiena a soukromí zrovna nevzkvétá stojí za to být a buď kvůli tomu festival odpíská nebo to patřičně hygienicky vybavená dá (vlhčené ubrousky, menstruační pomůcky atd.) Já osobně bych do toho třeba nešla. Největší tuposti vůbec: menstruující osoby a menstruační pomůcky zdarma. Menstruaci mají ženy a každá si má své pomůcky koupit! Tahle doba je fakt pošahaná!
Aha, jasně. Další, která tvrdí, že ráda jí a co vše si dopřává. Je jí dost přes 40 a vypadá skvěle a to v tomhle věku prostě není zadarmo. Tohle hlásá do médií, ale v reálu se tvrdě hlídá a sportuje. Jak nemám ráda Krainovou, tak jedno ji nelze upřít: přiznala, že výstavní figuru nemá od přírody, ale díky dřině a přísnému stravování.
Opravdu krásné, elegantní a vkusné šaty měla jedině paní Radka Rosická. Zajímavě ještě vypadaly šaty A. Růžičkové, ale nebyla tam úplně zdařilá fotka celého modelu. Tradičně podivný model oblékla Janečkova kněžka, vkus za peníze koupit nelze. Ta slovenská dvojčata vtipně využila detail - kombinace barev šatů a rtěnky.
Paní autorka by si měla zopakovat moderní dějiny, protože v nich evidentně tápe. Pelíšky pojednávají o období prosinec 1967 - závěr roku 1968. O normalizaci lze hovořit přibližně od roku 1969 či 1970.
Řeči o regionálních rozdílech ve zdobení stromků jsou taky úsměvné. Máme doba ozdobičky po prarodičích ze severní Moravy a je to všechno foukaná klasika. V jiné části Moravy jsem prožila dětství a všude se zdobilo takto, sláma a ořechy nikde.
A za další, nepřijde mi super chodit do muzea okukovat artefakty a připomínky zrovna z období těch tíživých normalizačních dekád (70., 80.léta). Byla to šedá doba, kdy se lámaly charaktery a vyplatilo se držet pusu a krok, k tomu sovětští vojáci v každém větším městě. Takové trpké retro.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Sama paní Geislerová má s bídou dokončené základní vzdělání, takže její troufalost cokoliv kritizovat je fascinující. Jsou lepší a horší školy, stejně jako lepší a horší učitelé, což je v každé profesi. Školství v ČR nejvíc poškodila inkluze a nyní příliv ukrajinských žáků s naprosto otřesným přístupem ke vzdělání, povinnostem a často i s mizivou kulturní úrovní a znalostním základem.
2 odpovědi