Prostě kupte maso, uvařte si segedín nebo karbanátky, a kašlete na to. Ona to jíst nemusí a vy můžete, tak nemá co kňafat. Cukrovku má ona, ne vy. Nenechte ji terorizovat celou rodinu. Kdyby se léta nezřízeně nepřežírala, nemusela se teď litovat, cukrovka 2. typu je vyžraná. A to bych jí klidně řekla, třeba se chytí za nos a přestane vyvádět.
Nic o tom nevíte, tak radši mlčte. Já mám cukrovku proto že nemám slinivku. Není to ani cukrovka 1.typu, ani 2.typu. i hubení lidé mohou mít cukrovku. A už vůbec cukrovka není o tom, že je z konzumace cukru.
Musím se smát. Viz můj bratr má za manželku cizinku. Ta na jejich syna mluví svým rodným jazykem. On na něj česky. Z důvodu, aby jejich syn rozuměl jak jedné i druhé babičce a rodiče mezi sebou hovoří pouze anglicky. Takže vyrůstá v prostředí od mala, kde se slyší 3 jazyky. A to ještě miluje zvířata a ryby, dinosaury, které zná automaticky v latině. To by se paní učitelka asi zbláznila. Protože ten špunt absolutně bez problémů hovoří těmi 3 jazyky. Paní učitelka by naopak měla vědět, že mimino neví jakou řeči má mluvit. Tudíž jeho rodiče ho vedou a učí mluvit a taková řeč je pak pro něj přirozená. Tyhle keci mi přijdou k smíchu.
Asi jste dobře nečetla celý článek neb paní učitelka píše ....Nemluvím samozřejmě o dětech ze smíšeného manželství nebo o případech, kdy se rodina v dohledném budoucnu chystá přemístit do ciziny. ..... takže nejdřív čtete a pak kritizujte.
No hlavně tyto "velkochovy", jako má paní z článku, nemůžou dítěti zajistit žádné sanování traumat a osobní přístup. Je to špatně. Být pěstoun je náročné, ale když úřady povolí takové chování, jako má paní z článku (příliš mnoho dětí), pak pěstounství jenom škodí. Ještě štěstí, že u nás už se takové velkochovy nepovolují. Dopadá to špatně.
Velkochov???????? Není to trochu silné slovo? Můj otec je z 18 žijících dětí, narozených jich bylo 23 od jedněch rodičů. Ze všech vyrostli normální spokojení lidé. Přestože byl otec druhý nejstarší, vzpomínal na své dětství rád a úžasně o něm vyprávěl. Jo, a žádné příspěvky na ně nebrali, hezky si je rodiče vychovávali za své.
V podstatě jsem na tom byla stejně. Od 3 let mě vychovávala babička, nejprve s dědou, pak od 8 let sama. Na důvod jsem se samozřejmě ptala, prý proto že měli rodiče špatný byt a já byla pořád nemocná. Máma za mnou chodila na návštěvu 1x týdně a na víkendy jsem s rodiči jezdila na chatu. V 15 jsem šla bydlet zpět k rodičům, protože se pohádali s babičkou . K babičce jsem se vrátila zase v 17 letech, abych jí pomáhala protože se na ní máma vykašlala .Nikdy jsem to mámě neodpustila, ani když umírala, nikdy jsem se s tím nevyrovnala.
Sešity zdarma? To rozhodně ne. Dostali jsme od školy seznam, od rodičů peníze, a šupky dupky di papírnictví.
Učebnice byly zapůjčené, poškození bylo třeba zaplatit.
A pracovní sešity? Pokud slouží k tomu, aby se do nich psalo, těžko je může skoka chtít na konci školního roku zpátky.
Ale ano, bylo všechno do školy skoro zadarmo. Sešity, knihy, vodovky, tužky, základní pastelky, čtvrtky na kreslení, písmenka v 1.tř. atd. Kupovala se jen aktovka, penál, obaly na knihy a sešity. Jo a ještě kufřík na potřeby na kreslení. Družina byla také zadarmo. Jsem ročník 64.
Dělají to všechny národy bez rozdílu. Češi mi ještě přijdou umírnění. Jsou národy, které si udělají vlastní švédský stůl a pak po nich zbydou hory nesnědeného, rozpatlaného jídla. Dobří v tom jsou Turci i Bulhaři. Ti vždy utvoří tlupu nanosí vrchovaté talíře a z nich jedí všichni společně. Naopak Čech si nandá na talíř jen pro sebe.
Pán redaktor bude nejspíš letecký turista, který letěl v letadle asi jen ve snu! Při přistání na JFK let z Londýna, byli většinou pasažéři z USA a ti taky tleskali. Pilot jim za to poděkoval, asi z toho měl i trochu radost. K tomu jídlu v letadlech, opravdu to za moc nestojí jídlo teda lepší z domu, jestli se někomu něco podaří do letadla pronést, ale řízek v alobalu to určitě nebude!
Jídlo se do letadla brát může, jen ho většinou musíte sníst na palubě. Např. v USA by vás s ním nenechali vystoupit. S pitím je to horší, někde vám ho nechají někde ne.
Joudové s prominutím. Když nevím jestli mi vydrží zásoba inzulínu na dovolené, tak nikam nejedu. Ale to ne, pojedeme za každou cenu, pak brečí, ale hlavně že mají selfie od móóře na Insta a FB
Aha, a můžete mi prozradit jak mám v lednu, když si kupuji dovolenou, vědět, že v červenci nebude inzulín dostupný? Jsem diabetik a inzulín už není více než rok. Doktor vám více než na 3 měsíce nenapíše a tak každých 1/4 roku pořádám turné po lékárnách v ČR. Zvláštní je, že v zahraničí je. Navíc ten inzulín potřebuji ať jsem v ČR nebo v zahraničí.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tak toto fakt ne. Z toastového chleba je to hnusné, puding tam nepatří, moc mléka a málo vajec, patří pokapat máslem a co úplně chybí je sněhová čepice. Křupavá nebude určitě, tax max. rozblemtaná.