Z pohledu učitelky- mně nevadí, že chodí do školky dítě maminky na mateřské. Vadí mi, že přichází prakticky kdykoli během dopoledne. Vadí mi, že denně spí a obvykle zůstává až do zavírací hodiny. Vadí mi, když chodí na omezený provoz o prázdninách. A vadí mi, když chodí s kašlem nebo s nudlí. A nic z toho mi nevadí kvůli mně, ale primárně kvůli dítěti, které samo moc dobře cítí, že je maminkou bezostyšně odkládáno...
Tak jste to nějak smotala dohromady, Jabka a hrušky. Nejprve si plivnete na matky co jsou na rodičovské a potom už míchate všechny rodiče s nimi. Pokud vám vadí, že do školky chodí děti rodičů co jsou na mateřské či rodičovské dovolené, mám pro vás dobrou zprávu. Změňte zaměstnání, a to vám radím z pozice učitelé, kterým jsem.
Pokud má dítě věk a mentální schopnosti ve školce být není žádný důvod proč by tam být nemohlo. Tedy to, že je rodič na mateřské či rodičovské dovolené není důvod proč by tam být nemělo. Pokud si to nějaká učitelka myslí, tak tam nepatří ona, a zkusila by mi to jen v řeči naznačit a rozhodně by ve školce skončila.
Syn chodí do školky rád. Nevidím nic špatného na tom dát dítě do školky a užít si "volný" den, někdy. Navíc syna musíme vyzvedávat později, jsou nak nám vynadá, že si přeci chtěl hrát s kamarády. Je tedy na každém rodiči proč děti do školky dávají a musí si sami zodpovědět otázku, zda je to správné. Jelikož kolik dětí tolik osobností.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Průměrný plat není vůbec vypovídající, lepší je medián. A rozhodně většina učitelů je na tabulkových platech + příplatek za třídnictví a k tomu tak cca 3000 Kč osobní ohodnocení. Tedy příklad: učitel sš s 13 lety praxe má 36300 Kč+ 2000 Kč osobní, rozhodně není to co uvádí statistiky. Jelikož všichni nemohou být třídní, nebo mít nějakou formu příplatku, která jim zvýší základ platu.