Tak nějak se to dalo čekat. Turek je v kurzu a tenhle hon na čarodějnice mu pomůže zvýšit volební preference - tolik k tématu. Překvapuje mě, kolik českých novinářů si všímá věcí s tachometrem. Pro mě je třeba důležitější zpráva, že o Velikonocích zemřel papež. Beru to jako znamení doby, Sašo. Co myslíte? Nestálo by za to trochu zabrat v katechismu?
No, ještě, že jste nešla na Borata, paní recenzentko. To byste zvracela ještě dnes. Já netvrdím, že Vyšehrad Dvje je nějaká bůhví jaká komedie, evidentně vykrádá sama sebe a cílí na specifický druh humoru, který se vám může eklovat, ale toto nelze považovat za recenzi. Už použití popisu "nechtěla jsem na film vůbec jít, ale nakonec jsem šla skoro proti své vůli" vytváří pro recenzi jasný předpoklad. Asi bych to takhle nenapsal ani do maturitní písemky.
Tohle je článek plný klišé a balamucení. Věci popsané v bodech fungují stále, ale je zde popsána přesně ta "společenská slabost", že někteří si to s "něčím" nebo bez "něčeho" nedovedou představit (jít na slunce bez krému, do hospody s cigaretou). Navíc to není pravdivý článek - popisuje věci jen povrchně a skutečné výchovné rozdíly nesleduje po ose "opakování" výchovných chyb rodič-dítě na základě vlastních zkušeností. Je to jen esence "výdobytků" současné doby a většinou je formována zákazy nebo společenskými normami, které za uplynulých 20 let prošly tolika změnami, které ve výsledku tvoří spíš parodii na společnost než společnost jako takovou.
„Jsou názory, že by se tím dávalo volební právo do ruky nezralým jedincům. No řekněme si upřímně, i mezi dospělými je mnoho nezralých jedinců a asi by úplně ani někteří z nich volební právo mít neměli, ale prostě ho máme takhle a já si myslím, že to tak je správně. Je to v demokracii běžné, tak proč ho komukoliv upírat.“ Petr Pavel
"Lidská práva
Mauritánie porušuje lidská práva a patří mezi státy, v nichž je za ateismus a kritiku islámu uzákoněn trest smrti[5]. Za kritiku islámu byl v poslední době odsouzen tamní novinář Mohamed Cheikh Ould Mohamed.
Otroctví bylo v Mauritánii zrušeno v roce 1981, ale v zemi stále žije až 800 000 lidí v otroctví, téměř čtvrtina obyvatel."
Já myslel, že do Číny se nejezdí na státní návštěvy kvůli porušování lidských práv, ale to evidentně v Mauritánii nevadí. (zdroj Wiki)
Pan "Narativ" Lipavský už neví, kde si na Babiše postěžovat. Jako ministr zahraničí by se měl věnovat jiným věcem než předvolební kampani u lidí, kteří stejně u nás volit nemohou. Kdy začne Politico tepat do "pana Narativa"? Máme vůbec (za něco) platného ministra zahraničí nebo už je to placený politický "dojezd" stejně jako v případě jedné nejmenované předsedkyně?
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Nerozumím ženě, která porodí dítě a nechá ho dvěma chlapům.
1 odpověď