Německo je jediným státem, kde jsou úseky dálnice s nelimitní rychlostí (není jich mnoho). jinak bývá většinou limit stejný, jako u nás - 130 km/h. V USA - modle demokracie - je speed limit většinou 65 mil/h = 104 km/h a tam jsou jiné vzdálenosti, než u nás. Rovněž množství tzv. muscle cars je tam podstatně větší, než u nás. Nemyslím si, že by bylo nutné zvyšovat povolenou rychlost na dálnicích. Už tak je v provozu na dálnici dost bláznů, kteří tuto limitní rychlost výrazně překračují a jsou kolikrát i pod vlivem ....
Za mne tedy Rusko pod vedením Putina vždy chtělo UA připojit k Rusku. Proto pro tuto záležitost udělalo všechno, včetně rozdmýchání nepokojů na Donbase, Luhansku, obsazení Krymu. Udělali spoustu videí, aby podpořili rozvrat, ruští agenti stříleli na Majdanu apod. Zkrátka se vždy snažilo UA pohltit. A tak, jako to dělali vždy s okupovaným územím, tak i nyní kradou byty na okupované UA jejím původním obyvatelům a nutí původní obyvatele stát se Rusy, jinak nemají práci, ztratí byty, pozemky atd. Jak už Regan říkal - Rusko je říše zla.
Teda já to tady v diskusi vidím, jak ta současná vláda je mizerná. Je tady hodně lidí, co bude volit ANO. Mají nějaká očekávání, zřejmě čekají na padající pečené holuby přímo do pusy. Můžu Vás uklidnit, bude prd. Stačí, když se podívám na to, co předváděli v té minulé vládě. Jediné, co se zařídí, budou dotace do ANOFERTu. Ano, to je společnost, která více bere na dotacích, než odvádí na daních. Takže přeji všem voličům ANO sladké sny.
Já bych s tím úložištěm neměl žádný problém. Když si představím, že vlastní úložiště je několik stovek metrů pod povrchem:
tak možnost kontaminace okolí je tak maximálně při vykládce. Vzhledem k tomu, že je vše v mohutných nerezových kontejnerech, tak ta možnost kontaminace okolí je prakticky nulová. Pokud by došlo po několika desítkách tisíc let k proděravění tech kontejnerů, tak to už mne stresovat nebude a navíc radioaktivita bude s ohledem na poločasy rozpadu již minimální.
Navíc přibude pracovních míst a bude možné si pěkně vydělat i v místech kde jinak scípl pes.
Celý problém je podle mne v tom, že v rozvinutějších společnostech je prostě mnoho jiné zábavy a lákadel, než mít děti. Mít děti je totiž velká odpovědnost, hodně práce po dlouhý čas, hodně investic časových i finančních. Komu by se do toho chtělo, když si lidé můžou užívat života jinak i bez dětí, že?
Na druhou stranu, pokud někdo chce děti, tak potřebuje nějaké bydlení. To je hodně nákladná záležitost na kterou dnes vydělat je pro mnoho mladých lidí naprostý nesmysl.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Je jak malé děcko.