Věčný rebel, který na to jednou doplatí.
Vezměte na vědomí úroveň vysokých škol na Ukrajině. V roce 1968 mělo důvod odejít do zahraničí spousty našich kvalitních odborníků. Před čím utíkají odborníci z Ukrajiny? Vlastenci zůstávají!!! Odcházejí lékaři a sestry. Pomoc Ukrajině vidím v tom, že je vyškolíme na válečnou medicínu a pošleme zpět.
Na konci článku je možnost kontaktu s Mgr. Janou Hostovskou. Je součástí týmu na app.terapie.cz. Namátkou jsem si vybral jednoho z terapeutů a on ve své kvalifikaci uvádí: OSHO Meditace výcvik: Prohloubení znalosti a facilitace. Určitě je členem České asociace pro psychoterapii (ČAP). Pod jeho péčí bych skončil na tantře a v páté dimenzi. Kéž bychom měli dostatek stomatologů a méně psychoterapeutů!
Tak už věříte, že se dá myšlení člověka přeprogramovat? Zmíněný Egypťan by měl předpokládat, že bude zadržen a pokud nebude odsouzen k trestu smrti, dostane 99 let vězení. Neuvažoval, kdo se postará o jeho rodinu, manželku a pět dětí. Pro člověka se zachovalým kritickým myšlením je vlastní rodina na prvním místě a dělá vše proto, aby ji zabezpečil a ochránil. Také, aby ji zanechal po své smrti dobrou pověst. Pro mne by bylo těžké žít jako syn masového vraha.
Příprava dronového útoku na letadla pravděpodobně neprobíhala na Ukrajině. Tam má Rusko, stejně jako u nás, svými agenty vše prokrtkováno včetně obranného zpravodajství. Ruské tajné služby patří k nejefektivnějším na světě a je otázkou času, kdy zákulisí útoku odhalí. Bojím se, že nitky povedou i k nám. Odnesou to nevinní.
Protože jsem stomatolog, něco mi tady nehraje. Není uvedeno, zda se jednalo o dočasný či stálý zub. V pěti letech se dočasné zuby začínají vyměňovat za stálé, mají resorbované kořeny a vytažení není komplikované. Uvádí se, že mu předešlí lékaři zub vyčistili. Znamená to, že se pravděpodobně jednalo už o stálý zub, který byl devastovaný zubním kazem. Tak za to může rodič, který měl včas zařídit ošetření výplní, pokud byl kaz v malém rozsahu. Chodili se synem na pravidelné zubní prohlídky? Zkažené zuby napřed pobolívají, pak začnou bolet trvale. Je-li hnisavým zánětem zasažen zubní nerv, vnikne zánět okostice. Pak rozhoduje doba, za kterou se dítě dostane k lékaři. Jednalo-li se o stálý zub, je to projev zanedbané péče a za tu mohou rodiče.
Věčný rebel, který na to jednou doplatí.
1
Sledujících
0
Sleduje
Věčný rebel, který na to jednou doplatí.
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Nezačínejte si nic s jógou, jinak skončíte v páté dimenzi.