Je jasné, že Ficovi česká média poukazující na vývoj na Slovensku musí vadit, protože vlastně upozorňují Čechy, co je čeká, když pustí k vládě Bureše. To zase vadí Burešovi a tak na Fica tlačí, aby na cestě k diktatuře zpomalil a počkal, až vyhraje volby. No a tak oba nadávají novinářům, nic jiného jim nezbývá!
Dalo se čekat, že to Trump přes někoho nadhodí, vždyť jako správný autoritář o moc přijít nesmí, proto ta hysterická reakce po vítězství Bidena. I když útok na Kapitol se mu povedl, neměl to řádně připravené a tak to zkolabovalo. Snazší je ta cesta k diktatuře, co prošlapal Putin. Podobné návrhy čekají Maďary, Slováky i Čechy (s Burešem)!
2
Sledujících
6
Sleduje
2
Sledujících
6
Sleduje
Rád bych se mýlil, ale Trump jde na ruku Rusku, protože chce anektovat Grónsko. Prvním krokem k tomu bude, že USA vystoupí z NATO!