No ale já bych se v tom třeba ráda rýpala. Můžete se vcítit do role té ženy? Třeba ztratila práci, manžel odešel, nebyly peníze ani na jídlo ani na ostatní potřeby. Mně se líbí jak tady v diskuzi hned spustí jaká je matka hyena, ale opravdu, rodiče jsou oba dva - maminka a tatínek. Pokud nezvládá výchovu jeden, musí přechytnout výchovu druhý, od toho jsou dva.
Paní Novotná, manžel ji opustil, to se bohužel stává. Ale házet dceru kvůli tomu medvědům opravdu nijak ospravedlnitelné není. Tříletá holčička přece za nic nemůže.
Ten kluk tam na tom šátku ztratil kolik krve? Bylo to 10ml? Uvědomte si, že on nevykrvácel. On se udusil krví, protože místo toho aby byl v klidu, tak se musel starat o matku.
Zdravotnický personál je v nemocnici také proto, aby svým zásahem situaci zklidnil. To, že rodič, byť zdravotník, při pohledu na krvácejícího potomka zpanikaří a zkolabuje se stát může. Jedna ze službu konajících sester u nich měla zůstat, oba uklidnit a dohlížet na to, aby byl kluk v předklonu. Zbytek personálu se pak mohl věnovat dalším nutným úkonům.
Hospitalizace po operaci má svůj význam i proto, aby se odborným zásahem zabránilo podobným zbytečným úmrtím udušením. To jinak chlapečka mohli klidně pustit hned po operaci domů. Lékař by prostě rodiče poučil, že pokud bude chlapec po operaci krvácet, mají ho držet v předklonu, nepanikařit a zavolat sanitku. A pokud to nezvládnou, můžou si za to jaksi sami...hmmm.
Ono vám zřejmě uteklo, že Krym byl odjakživa ruský. Až nějaký Ukrajinec jménem Chruščov ho daroval Ukrajině bez ohledu na to, že drtivá část obyvatelstva byla a je ruské národnosti.
A v případě Kosova, což byla v podstatě stejná situace, jste tady hýkali nadšením, jak národy mají nárok na sebeurčení a pod.
Rusko anektovalo Krymský chanát v roce 1783. To je podle Vás odjakživa???
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tento komentář byl smazán uživatelem.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Přesně tak, člen statutárního orgánu i obyčejný živnostník na internetu mít vyvěšenou a volně dostupnou adresu trvalého bydliště dokonce musí. V rejstříku se dá v pohodě vyhledávat podle jména. A podle předmětu podnikání se samozřejmě dá odvodit v mnoha případech i jeho zaměstnání. V tomhle ohledu opravdu nechápu, jaký je rozdíl mezi obyčejným podnikatelem a poslancem. Pro jedny GDPR platí a pro druhé ne?