Víte co je důsledkem přehnané hygieny a dezinfikování všeho? Všechny možné alergie, protože se imunita nepotká s bacilem ani trochou špíny.
Nejen. Může se dostavit i např. leukémie. A to za to stojí, dostat leukémii, jen když mám čistý byt! A pak se může takový maniak radovat, když mu na ni bude umírat miminko na onkologii. Super.
No právě, to slovo "peperone" znamená paprika, "peperoni" papriky. Když půjdete do obchodu a řeknete si o "peperoni", dají vám papriku jako zeleninu. Když budete chtít salám, tak si stejně jako u nás musíte říct o salám - "salame". I na tu pizzu vy vám dali papriku, když byste chtěl "pizza con peperoni". :-)
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Když před několika lety se začali pomalu vyvíjet a do výroby pronikat nanovlákna, nanočástice upozorňovali jsme na nebezpečí plynoucí z jejich podstaty , kdy jsou tyto materiály velmi náchylné k otěru a tedy k pronikání do lidského těla a to i povrchem těla . Co nás k tomu vedlo ? při zpracování materiálů ze syntetických polymerů ( Polyester, polyamid a další ) vznikal hlavně při jejich dělení řezáním , střiháním mikroprach který pronikal všude. Množství prachu, mikroprachu se násobilo spolu s vývojem tzv. mikrovláken, které se v současné době prosazují pro svůj omak, v obrovské míře a ve všech oborech textilnictví. Není vůbec nic podivného že mikroprach, a další uvolňované nanočástice z degradujících materiálů pronikají do všech částí našeho organismu. A zdravotní dopady ? Naruší tyto částice náš cyklus dožití ? Děkuji za tento článek a upozorňují na zpožďování výzkumu dopadu na zdraví u nových technologicky převratných řešení
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Přesně. Děsí mě, že se sice již nějakou dobu mluví o nebezpečí mikroplastů pro naše zdraví i životní prostředí, ale na druhé straně se na rozdíl od dřívější doby skoro nedá koupit 100% přírodní oblečení - vždycky je tam přidaná nějaká syntetika. A přitom musí být každému jasné, že právě vlákno (a ne třeba plastový kbelík) je v tomto případě nejvíce rizikové. Ale výrobu syntetického oblečení EU nijak nereguluje - na rozdíl od jiných, spíše podružných záležitostí.
1 odpověď