Zdravím .Ferdo ,myslíte si ,že všemu rozumíte ?Nikdy po létech už není stejné .Jestli v tom co vyvádí táto Vláda nevidíte známky totality ,tak pardon ,Máte ten svět až příliž lehký.Jsou tu desítky příkazů a zákazu ,které tu nebyly ani za totáče .Přímo zde žhavy příklad ,co se nehodí to cenzůra zahodí .Smutné
Přesně a právě ta skupina hloupích voličů spolu,si to neuvědomí.
Z Ukrajiny u nás žije cca milion obyvatel. Nejsou to pouze migranti s dočasnou ochranou, ale také lidé s trvalým pobytem, pracovním pobytem, dále na krátkodobé pobyty nejdéle na tři měsíce a neurčitý počet ilegálních migrantů. Jedná se o desetinu obyvatel Česka, čož se musí zákonitě projevit ve všech veřejných oblastech. V některých městech má člověk pocit, že se ocitl na Ukrajině, poněvadž tam lidé z UA převažují.
Praha, Plzeň tam je definitivní konec, lidé čekají, že jim nová vláda pomůže.
Plně se s Vaším komentářem ztotožňuji.Navíc oni ani nemají v těch školách zájem se začlenit. Vím to přímo z konkrétní školy, bohužel nemohu jmenovat. "Tito" žáci místo aby se učili, narušují výuku. No a ti kteří by výuku rádi vnímali, tím trpí , jelikož se pedagog musí věnovat "oněm" narušitelům.
Již aby bylo po té hrozné válce.
Některým žákům se stýská po domovině a hajlují ve třídě.
Z Ukrajiny u nás žije cca milion obyvatel. Nejsou to pouze migranti s dočasnou ochranou, ale také lidé s trvalým pobytem, pracovním pobytem, dále na krátkodobé pobyty nejdéle na tři měsíce a neurčitý počet ilegálních migrantů. Jedná se o desetinu obyvatel Česka, čož se musí zákonitě projevit ve všech veřejných oblastech. V některých městech má člověk pocit, že se ocitl na Ukrajině, poněvadž tam lidé z UA převažují.
To je ale příšerné,to je horší nežli covid.
Pokud stavíte budoucnost svou a svých dětí na lidech, kteří netrefí do volební místnosti, tak je mi Vás líto. Ke stáří mám úctu, ale jsem názoru, že volební právo v určitém věku už by nemělo být samozřejmostí, stejně jak je tomu u řidičského oprávnění.
Ale ti století ze zámoří to je v pořádku,i když je člověk starý a je svéprávný může volit,budete asi diktátor.
Fiala vsadil na strašení Ruskem. Když vyhraje, tak to bude vitezstvi demokracie, když prohraje, tak to bude diky dezinformacim, ruskému vlivu, atd.
Jak se někdo normální může domnívat, že by Nutella ve volbách uspěl, musí to být snílek, nejhorší premiér na světě, pro Bruselský arogantní poskok.Napsat tady všechny jeho přešlapy, lhaní,by zabralo do nedělního oběda.
Kdybyste si ten dlouhý článek i přečetl, tak zjistíte, že pan Šídlo to rozhodně černobíle nenapsal. Situaci v Rumunsku označil za nepřehlednou a vyloučení Le Penové za nešťastné (ale odpovídá současným francouzským zákonům).
Jelikož je tedy článek na Vás příliš dlouhý, tak Vám vypíšu základní myšlenky:
1) V ČR dosud s výjimkou covidové situace (a tehdy to udělalo ANO) volby nikdo nezrušil a vzhledem k tomu, že tu jsou volby každý rok a řadu z nich ANO vyhrálo (naposledy do EU), tak nic nenaznačuje tomu, že by k něčemu takovému dojít mělo.
2) ANO nenapadlo korespondeční volbu u Ústavního soudu (a já jen dodávám, že ji Babiš před deseti lety sám sliboval) a naopak si prosadilo kontroly na českých ambasádách v zahraničí (což nyní zamlčuje).
3) To, jestli Babiš prohraje spor o Čapí hnízdo nebo Okamura prohraje soud o plakáty, je v našich podmínkách nijak nediskvalifikuje z volebního klání. Zde bych podotknul, že Okamurovi v důsledku medializace jeho soudu začaly preference naopak stoupat, takže by měl Pospíšilovi asi poděkovat.
Ten je již na mateřské 😄
17
Sledujících
1
Sleduje
17
Sledujících
1
Sleduje
Neřekl bych když chce mlátit lidi s jiným názorem.
8 odpovědí
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Aha tak kdo má jiný názor toho zmlátí,to je demokrat jako poleno,jste oba primitivně vychováni,