A já uděluji ocenění matkám a otcům těch co vyznamenání dostali, za to, že vychovali pro tento stát potomky, kteří něco dokázali a oni sami zůstali v zapomnění. Děkuji jim za to, že těm svým dětem mnohdy zaplatili studium, podporovali je v tom vzdělání a vedli je k řádnému životu. A že ti rodiče, kteří takového potomka nechali vzdělat a vychovali ho, se sami, toho stejného dočkali od toho státu, který teď předává těm potomkům ta ocenění.
Troufám si říct, že ten člověk vešel na přechod pro chodce v takové vzdálenosti, kdy ta řidička busu musela razantně brzdit. Za normálních okolností se k takové debatě mezi chodcem a řidičem vůbec nedostane. Udělejte nový dotaz na vodorovné a svislé dopravní značení a jejich nutnou spojitost pro jejich platnost. Jsem jiného názoru. Navíc upozorňující značka, že se blíží přechod pro chodce, je v trojúhelníku. Ta modrá u toho přechodu má být vždy.
Jen tak na zamyšlenou. Zajímalo by mě, jak tento konflikt se bude jednou vyučovat v hodinách dějepisu. Co myslíte? A pak se ten vnuk zeptá svého dědečka. "Dědo? A jak to vlastně tenkrát bylo?
A co se budou učit děti v Rusku a děti na Ukrajině? Co myslíte, šla by jedna učebnice dějepisu z češtiny přeložit do ruštiny a do ukrajinštiny a vyučovat podle ní všechny tři národy? Nebo si dědeček z některých těch zemí, který tu dobu zažil, bude klepat na čelo, co se to vlastně v té učebnici píše?
Oni se diví, že lidé šetří, ale nějak zapomněli na fakt, jak tehdy třeba zkrachovala Bohemia a lidé najednou platili "astronomické" zálohy na elektřinu protože šli k poslední instanci a pak tu byla nějaká šaráda v podobě "zastropované" ceny elektřiny na 6.05 Kč za Kw, protože by jinak elektřina stála 10... oni to ti lidé nakonec stejně zaplatí, protože to "nad" platil stát. Pak tu bylo skokové během jednoho měsíce zdražení PHM z 29 na 44 kč za litr. Zálohy na energie (elektřina/plyn) se lidem zvedly o 50-70 procent (ty svetry paní Pekarové snad pamatuje každý) a on se někdo diví, že lidé neutrácejí, nebo že šetří? Když lidé nevědí z které strany dostanou další kudlu? Normálně to je do zad, ale teď ani tohle nevědí. Ať si tihle analytici nejdřív vytáhnou hlavy z .... (domysli si)
Kéž by ta data někomu pomohla v jejich neštěstí.... kdyby radši operátor řekl... všichni, kteří jste byli vytopení, nebo jinak zasaženi povodní, tento měsíc neplaťte účet za telefon. Přeplaceným kartám dobíjíme automaticky kredit ve výši 300,-Kč.... jenže, prázdné gesto v podobě neomezených dat, které toho operátora ve výsledku nic nestojí, je levnější...
Další krůček/důvod k tomu, zakázat lidem vstup do lesů úplně. Není to tvůj les, potom lezeš na cizí pozemek. Já k tobě na zahradu taky nechodím. Jen tak dál a víc takových hlupáků a všichni budeme mít po pí.. po srandě a nikdy víc už žádné procházky do lesa...maximálně pěkně turistická stezka nebo po cestě a čau, žádný houbaření, borůvky, nebo ostružiny... to pak bude kvikotu...
Teplárny odebírají nadbytek elektřiny od lidí co mají FVE, protože těm lidem eon/ČEZ platí směšnou částku za kWh a ten nadbytek pak ČEZ/eon dává teplárnám k ohřevu vody a zase to jde zpět lidem do domácností. Teplárny dostávají zaplaceno od lidí co si odeberou teplo a elektřinu dostávají za sníženou cenu od ČEZ/eon protože ti zase nemají kam s tím přebytkem elektřiny, takže teplárny na tom jen vydělají a v tomhle kolotoči teplárny ještě potřebují dotaci aby nezdržovali? Cítíte tu hořkou pachuť také? Normálně, kéž by se lidi s FVE odpojili od distribuční sítě, aby podobní darmožrouti byly odstřižení od koryt.... To už není jen o žrádle, to už normálně mlaskají a ještě kvičí hlady. To ani ta bachyně v chlévě nedělá...
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Zveřejněte jejich příjmy včetně výsluh (ono i ty výsluhy jsou ve výsledku placené z peněz národa), potom jaké nároky na náhrady mají a jaké ty nároky skutečně využívají a jakých těch všech nároku se třeba zřekli. A pak těch 340 skutečně bude málo a bude zapotřebí navýšit ten plat. Přeci jsou státníci a určitě se chovají podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a tak, aby šli společnosti příkladem.
2 odpovědi