Když jsem psal před půl rokem, že nejednou v měsíci potřebuji ujet trasu 600 km v rámci jednoho dne ideálně za 8- 9 hodin jízdy a v teple kokpitu 20-22 stupňů a i v -10 stupních venku, tak mě měl jeden pisálek za idiota, že to jde i s elektroautem.... Píšu znovu - Ne nejde... Spalovák dotankuju za 10 minut a mám znovu 600-700 km dojezd a je jedno jestli v létě nebo v zimě - mám ho vždy. Hromadná autonehoda na D1 a 8 hodin čekání... Já si zatopim... smradlavý spalovák žere 1 litr na hodinu ve volnoběhu a topí... A elektro je na tom jak?
Vy neinteligentní jedinci.....Vysvětlete mi, když půjdu na SME a to auto dostanu nazpět s hotovým měřením emisí, že prošlo... tak co? Mám pak zaplatit pokutu za to, že to auto opakovaným měřením nějakým hejhulou na silnici po půl roce neprošlo? Co to je za hovadinu? Já jako řidič/uživatel ovlivním nějaké emise? To si mám koupit domů ten přístroj na měření emisí (který stojí cca 300 000 až 600 000 podle typu) a před každou jízdou měřit na svém voze emise a když změřím špatné hodnoty, tak jít pěšky? Vždyť jste normální uráci. Už se proberte!
článek o ničem
§ 5
Povinnosti řidiče
(1) Řidič je kromě povinností uvedených v § 4 dále povinen
b) věnovat se plně řízení vozidla nebo jízdě na zvířeti a sledovat situaci v provozu na pozemních komunikacích,
c) přizpůsobit jízdu technickým vlastnostem vozidla nebo fyzickým vlastnostem zvířete,
a
§7
(1) Řidič nesmí
c) při jízdě vozidlem držet v ruce nebo jiným způsobem telefonní přístroj nebo jiné hovorové nebo záznamové zařízení.
Obsluha infotaimentu, autorádia atd. a toto ovládání, když bude mít příčinnou souvislost s dopravní nehodou (stačí když řeknete, ale já obsluhoval autorádio, ale já obsluhoval klimatizaci. nebo ale já se zrovna díval jinam), znamená vždy to stejné, tedy nevěnování se plně řízení vozidla, za což je do 1500 Kč na místě a bez bodu. Za telefon, kecafon, vysílačku a další zařízení jako kamera GO PRO atd. jak je popsáno dle §7, je vždy pokuta a jsou i body a to i bez souvislosti s nehodou.
Tečka.
Zveřejněte jejich příjmy včetně výsluh (ono i ty výsluhy jsou ve výsledku placené z peněz národa), potom jaké nároky na náhrady mají a jaké ty nároky skutečně využívají a jakých těch všech nároku se třeba zřekli. A pak těch 340 skutečně bude málo a bude zapotřebí navýšit ten plat. Přeci jsou státníci a určitě se chovají podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a tak, aby šli společnosti příkladem.
A já uděluji ocenění matkám a otcům těch co vyznamenání dostali, za to, že vychovali pro tento stát potomky, kteří něco dokázali a oni sami zůstali v zapomnění. Děkuji jim za to, že těm svým dětem mnohdy zaplatili studium, podporovali je v tom vzdělání a vedli je k řádnému životu. A že ti rodiče, kteří takového potomka nechali vzdělat a vychovali ho, se sami, toho stejného dočkali od toho státu, který teď předává těm potomkům ta ocenění.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Cokoliv navrhnou, Ústavní soud jim to smete. Nestrannost soudců nesmí nikdo ohrožovat a pokud nedojde k valorizaci jejich platu, mohou se stát tito soudci potencionálně úplatní v důsledku nedostatečné výše jejich platu. Takže to raději nebudeme riskovat a dojde k navýšení dle původního plánu. A protože je to moc zákonodárná, tak se svezou všichni. Přece nebudeme valorizovat jen soudcům a sobě ne...to by v tom byl nepořádek. Ale populistická myšlenka dobrá. Přesně takhle to totiž bylo i v minulosti.
1 odpověď