Potkal jsem několik slušných Romů, kteří poctivě pracují, ale stát ve velkém podporuje dávkami flákače proto, aby nemuseli pracovat a ve volném čase mohli dělat bordel a obtěžovat slušné občany včetně slušných Romů. Je to vina státu, který tvrdí, že na nic nejsou peníze a neziskovek, jež se jich zastávají.
Jedná se o krizi demokratického smýšlení občanů EU nebo o krizi demokracie EU? EU se demokraticky vůbec nechová, velké státy Francie a Německo prosazují migraci proti vůli suverénních států a většiny občanů, státům které jsou proti vyhrožují nebo je pokutují. EU rovněž prosazuje nesmyslné ideologie, které používá k šikaně vlastních občanů. Například jako odměnu za tzn. nenávistný tweet nebo koment na facebooku proti některé z chráněných skupin se v Německu dostanete k soudu. Nejenom mladí, ale většina občanů chce žít v normálním státě, který je respektuje. V reálu jim vládnou úředníci, aniž by je občané EU volili. Současná předsedkyně figurující v obří korupční kauze si tak může dovolit prosazovat nesmyslné ideologie a cpát miliony EUR do teroristických států. Proč ne! F**k off everybody!
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Díky vynikající práci našich nezaujatých soudů - spravedlnost nade vše, se nám tu prohánějí "fešáci" všeho druhu. Je dobré, že jim stát za jejich skvělou práci nezapomene vždy přidat.