Ne, pokud bych koupila nemovitost za půl milionu, neprodala bych jí za půl, chápu pojmy jako inflace 😉. A nepronajímala bych jí za 5 tisíc, když by ostatní podobně byty napalovali za dvacet. Ale třeba za 15, pokud bych tam teda neměla třeba důchodce a nevěděla, že má důchod 16. Prostě bych byla vděčná, že se mi byt zhodnotil, že mám z toho příjem navíc, ze kterého pokryji údržbu a ještě mi něco zůstane, přičemž dám domov člověku, který mi platí, ale zároveň z něj nedřu kůži. Asi jsem v menšině 😮💨
Pronajímal jsem byt za levno, z morálních důvodů.
Plně zařízený.
Byt s nízkým nájemným přitahoval nespolehlivé nájemníky.
Přestal jsem pronajímat.
Snad jen to že:
-v Jaslovských bohunicích stojí 3 elektrárny nejstarší A-1 které se týká článek, novější V1 a V2- ta je jediná v provozu.
-se jednalo o Československý...
-těžká voda není palivo ale moderátor
-při vystřelení palivové tyče došlo k úmrtí- udušení pracovníků pracoviště rozebírání paliva.
Důvodem byly uzamčené únikové dveře (z důvodu krádeží v elektrárně) z prostoru kde pracovali. Nejednalo se o inženýry.
PROSÍM, paní/ slečno redaktorko... podívejte se aspoň na wikipedii.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Přesně tak. Byl jsem v březnu ve Zlíně z jiných důvodů. Ale dost mě Zlín zaujal, že jsem zůstal o den déle a prošel město, muzeum i památník a mluvil s různými spíše staršími lidmi, kteří zažili tu dobu. Nebyla to žádná adorace, ale lidi si vážili toho, co pro ten kraj udělal.
Zaujalo mě to dost, abych si koupil knihy a nastudoval zvlášť Tomáše a Jana, protože to kdekdo zaměňuje jako v tomto článku.
Teď vyšla reedice knihy Budujme stát pro 40 milionů lidí, tak jsem zakoupil.
Tomáš byl na sebe dost tvrdý a na ostatní taky a pochopitelně ne všechno bylo růžové ve výrobě nebo v osobním životě. Ale vykořisťovatel, už samo slovo je zavádějící, rozhodně nebyl. Pramení to z neznalosti, hlouposti a závisti.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Děkuji za příspěvek, rád bych pouze poněkud polemizoval s knížkou "budujeme stát pro 40 milionů" kterou bych označil jako "volební plakát" nebo jak se dnes píše public relations (propagaci)
Knížka resp. vize v ní nebyly na reálných základech- pokud mohu posoudit. Jednalo se o vize které byly rozvinutím myšlenek např Baťova kanálu (plavební kanál z Podkarpatské Rusi) dálnice procházející Zlínem atd. Obecně se jednalo o (asi) nerealizovatelné vize. Ale to že vznikly, je příznakem toho, že pod Baťovými závody byl i "prognostický ústav" a další zřejmě ne přímo výdělečné ale rozhled a vize budující organizace. Vlastně (asi) díky nim vznikly pobočky na Slovensku či v Latinské Americe. Rozvoj podniku do zahraničí rozhodně vyžadoval víc než šéfovskou vizi...
1 odpověď