Tak si myslím , že tento článek je pěkný blábol.Mám syna narozeného ve znamení lva. Je velice obětavý, empatický,,laskavý, pracovitý, má 2 děti a manželku a rodině se hodně věnuje. Možná si řeknete, že nejsem objektivní, protože jsem jeho matka ale já to tak vidím. Pomáhá i mně ,protože bydlím sama. Takže asi takhle.
Tak když čtu tento článek tak vidím rudě. Protože já taky vlastním dům a jsem tam sama a mám 2 děti , které mají už naštěstí své domácnosti jinde. Ale kdyby některý z partnerů přišel s takovým požadavkem, tak letí ven i s mým synem. Dar bych vzala nazpět. Co si to ta osoba dovoluje. Ať si tedy vytvoří jinde svoji domácnost. Mohli by matce tam přestavět nějaké separované obydlí. Ale to by pro ,,madam" bylo už asi moc práce. Tak ať táhne.
Tak to prostě vemte jen na vědomí a netahejte vašeho manžela k vaším rodičům a naopak. Já to mám podobně se svým zeťákem. Já vím , že je to otec mých vnuků ale prostě se o něm s nikým nebavím. Já ho k životu nepotřebuji, on mne taky ne. Ale mám ráda svoje vnuky a dceru a tak se bavím jenom s nimi. A ono to tak funguje už přes 20 let a já jsem prostě v pohodě.
2
Sledujících
2
Sleduje
2
Sledujících
2
Sleduje
Já bych je osvobodila a ještě by měly dostat pochvalu , že zbavili společnost takovového zrůdného člověka.