Pokud mám hlídat vnoučata, tak platí moje pravidla, pokud dítě nejí klasickou kuchyni, to samozřejmě respektují, ale v tom případě rodiče musí zajistit a uvařit jídlo, co dítěti dávaj, nemíním vařit pro nás a něco extra pro dítě, pokud není na zdravotní dietě. Dítě je u babičky pouze na návštěvě, tak by se to mělo respektovat. Vy chcete hlídat, tak se musíte přizpůsobit, na návštěvě si taky nediktujete to, co chcete vy. Pravidla určuje hostitel. Jinak do výchovy samozřejmě nekecám.
I kdyby babička vám hlídala jak vy si houknete, stejně jí pak nepomůžete. Moje maminka hlídala pouze ségře, málokdy si vzala moje děti, a když už , tak pouze nejstaršího. Přesto jsem to byla já, kdo se postaral o rodiče, když už nezvládali. Ležící, slepou a dementní maminku jsem měla u sebe, umřela mi doma. Ono to o hlídání na povel s manuálem použití, co vnouče může a co už ne, není. Jinak vaše děti, vaše starost. Těšení na vnoučata není vždycky o jejich hlídání.
Vážená autorko, koho budu nebudu volit je čistě moje věc, kdyby přišly moje dospělé děti ke mě, s nějakou volební agitací, tak je pošlu někam. Mým dětem je úplně jedno koho budu volit, zrovna tak mě nezajímá, koho budou volit oni. Tak by to mělo být. Máte smůlu v tom, že jsme svéprávný, ne každý skáče, jak si děti písknou. Babiše určitě volit nebudu.
Být vaší tchýní, tak bych okamžitě s vámi končila, až byste potřebovala pohlídat, tak bych vám doporučila placenou chůvu. Pokud je článek pravdivý, tak je vidět, jak některý matky to mají hozené na Budějovice. Stačilo tchýni říct, aby to už nikdy nedělala, a děťátko vychovat, aby poslechlo. Bez důvodu nikdo dítě neplácne.
Takže, podle vás experte, půjdem na nákup a někdo nás propíchne, protože si to chce zrovna zkusit? A na to si máme zvyknout, opravdu? Když někdo zabije naše dítě, tak si máme říct, taková je doba, musíme si zvyknout? To snad nemůžete myslet vážně. Co jinak, za závažný trestný čin tvrdé tresty, pokud spáchá na našem území trestný čin jakýkoli cizinec, okamžitě vyhostit. Dětem nastavit mantinely chování a zamezit celodenní pobyt na telefonu. Je to jsem můj názor, nikomu ho nenutím, ale zvykat si opravdu nemíním.
Kdysi jsem nikdy nemusela prosit, aby mi někdo pomohl s kočárkem, když jsem šla ke dveřím autobusu, tak se nestalo, aby lidi dělali mrtvého brouka, vždycky několik lidí mi přispěchalo pomoct. Já poděkovala, pokud měl tam ten, kdo pomohl dítě, tak jsem dítěti dala čokoládu, kterou jsem měla vždycky tady z toho důvodu u sebe.
Tchýni i tchánovi jsem říkala mami, tati, a týkala jsem jim, po svatbě mi řekli, že oslovení nechají na mě, ale chtěli by, abych jim tykala, že naše děti jim taky nebudou vykat. Měla jsem je hodně ráda, tak tykání a oslovení mami, tati, netrvalo moc dlouho. Zrovna tak manžel, oslovoval a tykal mým rodičům. Někdo řekl, kdo vdává dceru, získává s ní syna, kdo žení syna, získá dceru. Také jsem takhle získala dcerku, taky mi říká mami. Nevidím v tom problém, je skvělé mít dvě maminky, já už bohužel nemám ani jednu.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ve šlupce je nejvíc sajrajtu, to věděla už moje babička. Jablka dneska z obchodu se oloupat musí, proč myslíte, že vydrží dva měsíce bez jakékoli známky hniloby. Jablka ze zahrady , pokud je nemáte kde uskladnit, se kazí o hodně dřív. Ať si každý jí co chce, ale šlupky bych osobně nejedla.
1 odpověď