Já si ho hlavně pamatuji před záplavami v roce 2002 kdy prohlásil k stavu počasí " pokud se nad námi spojí tlaková níže a studená fronta tak potom bůch s náma " . Nějak tak to řekl než to spadlo na Čechy.
Ještě se dá stavět z cetris desek a ty vydrží mnoho let - stavba je trochu náročná jsou těžké ale vydrží . Mám postavené 2 veké záhony a 2 menší a ve foliovníku a super . Tady je i plno inspirací Odkaz
Jedině kandidovat do parlamentu nabo lépe do senátu a máte to jasně do důchodu a ta pohoda levná kantýna občas divadílko pro ovce jako že se hádáte a v zákulisí pohoda a pijánko.
Mám kotel 4 třídy a hulí dvakrát více než starý 2 třídy . Soused taky vyměnil ten samý a hulí mu to taky tak čím to asi je ? ono taky záleží jakou směs vám dovezou
to bude něco až "K...A" přiletí do Prahy 🙂 🙂 a když to slovo chci tady napsat tak je to zakázané . Novinky styďte se ani nemůžeme napsat o estonském městě ... Hanba novinkám ať žije estonské město K.....a !!!
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
tak zejtra už některé pumpy po tomhle článku zdraží tek děkujem za paniku